Turkcell iphone 4s cihaz kampanyası tarifeler, paket ücretleri ve ayrıntılar

  • 15 Aralık 2011
Turkcell iphone 4s cihaz kampanyası tarifeler, paket ücretleri ve ayrıntılar

Avea iphone 4s kampanyası ile birlikte Turkcell’de iphone 4s kontrat paketlerini açıkladı.Turkcell paketi 24 ay taahütlü olarak 99 TL fiyatdan başlıyor.Avea paketinden farklı olarak konuşma süresi yer almıyor.

Turkcell, Apple’ın en gelişmiş akıllı telefonu iPhone 4S’i ayda sadece 99TL’den başlayan tekliflerle müşterilerine sunuyor. iPhone 4S`in 16GB modeli 99TL, 32GB modeli 127TL, 64GB modeli ise 143TL’den başlayan fiyatlarla 24 ay sözleşmeli olarak Turkcell İletişim Merkezleri ve anlaşmalı zincir mağazalardan temin edilebilecek.

Türkiye’nin lider iletişim ve teknoloji şirketi Turkcell, iPhone 4S’i 16 Aralık Cuma gününden itibaren Turkcell ayrıcalıklarıyla ve kalitesiyle müşterilerine sunuyor.

Apple’ın çift çekirdekli A5 yongası sayesinde yüksek performans ve etkileyici grafikler sunan iPhone 4S, şimdiye kadarki en muhteşem iPhone. Gelişmiş optik düzeneği ve 1080p Full HD video kaydıyla yepyeni bir kamera da yeni özellikler arasında. iPhone 4S ile birlikte dünyanın en gelişmiş mobil işletim sistemi iOS 5 geliyor. iOS 5’in yeniliklerinden biri de iPhone, iPad, iPod touch, Mac veya PC’le birlikte çalışan bedava bulut hizmetleri seti iCloud. Devrim niteliğindeki bu hizmetler, müşterilerin içeriklerini otomatik ve kablosuz olarak hem iCloud’da depoluyor hem de tüm aygıtlarına aktarıyor.

Turkcell müşterileri, iPhone 4S’e da sadece 99TL’den başlayan fiyatlarla sahip olabilecek.

Turkcell İletişim Merkezleri’nde ve anlaşmalı zincir mağazalarda satılacak.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ