Turkcell paylaşımlı internet paketi 4gb 29 TL

  • 24 Aralık 2012
Turkcell paylaşımlı internet paketi 4gb 29 TL

Turkcell Vınn internet paketlerini paylaşımlı kullanılmasına izin veren paylaşımlı internet paketlerini kullanıma sundu. 4 gb interneti 12 ay süreyle 29 TL ücretle alabileceksiniz. 8 gb paket ise 49.90 TL. Vınn paketinizdeki kotayı cep telefonunuzdan kullanarak tek fiyatla internet ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz.

“VINN’ı içinde Paylaşımlı VINN”, “VINN WiFi’ı içinde Paylaşımlı VINN WiFi” ya da “Tableti içinde Paylaşımlı Tablet” paketlerinden birini alan Turkcell’liler, paketlerindeki kotayı aylık 9,90 TL karşılığında istedikleri hatlarla paylaşabiliyor. Kontrat süresince istediği üyeyi kotaya dahil edip çıkarma şansına sahip olan aboneler, çıkardıkları üyeler için herhangi bir cayma ücreti ödemiyor.
Turkcell Genel Müdür Yardımcısı Emre Sayın, en önemli trendlerden birinin mobil internet olduğu günümüzde müşterilerinin bu yeni dünyanın sunduğu nimetlerden faydalanması için en uygun koşulları sağlamak üzere ürünler geliştirdiklerini belirtti. Sayın, “VINN’ı, VINN WiFi’ı ya da tableti içinde seçeneklerle sunduğumuz paylaşımlı internet paketlerimiz ile abonelerimiz kotalarını internete bağlanmak için kullandıkları farklı cihazlar arasında paylaştırabiliyor. Yoğun internet kullanımı olmayan abonelerimiz ise, hayatlarını paylaştıkça güzelleştirmeyi tercih ederek kotalarından sevdiklerinin de yararlanmasını sağlayabiliyor” dedi.

Paylaşımlı VINN,VINN WiFi  ve Tablet paketleri için paketlerin kota ve kontrat sürelerine göre aylık ücretleri şöyle:

Paket

Kontrat süresi

Kota

Ön Ödeme

Aylık ücret

Üyelik Ücreti

VINN’ı içinde Paylaşımlı VINN

12 ay

4 GB

29,90 TL

29,90 TL

Eklenen hat başına aylık 9,90 TL

12 ay

8 GB

49,90 TL

VINN WiFi’ı içinde Paylaşımlı VINN WiFi

12 ay

4 GB

38,90 TL

12 ay

8 GB

58,90 TL

Tableti içinde Paylaşımlı Tablet

24 ay

8 GB

74TL’den başlayan fiyatlarla

Sadece internet paketi almayı tercih eden bireysel faturalı hat sahipleri de  paylaşımlı internet paketlerinden aşağıdaki fiyatlarla faydalanabilir:

Kota

Paket Ücreti

Üyelik Ücreti

Aylık

4GB

39 TL

Eklenen hat başına aylık 9,90 TL

Aylık

8GB

69 TL

12 ay kontratlı

5GB

29,90 TL

12 ay kontratlı

10GB

49,90 TL

Turkcell, seste de paketleri ortaklaştırıyor
Abonelerinin tüm iletişim ihtiyaçlarını en uygun koşullarda karşılamayı hedefleyen Turkcell, ses paketlerinde de ortak kullanım fırsatı sunuyor. Sabit hat yönüne 300 dakika ve Sabah 06.00’dan akşam 18.00’a kadar bedava 1.000 dakika içeren “Paylaşımlı Konuşma Paketi”, 14,90 TL’ye abonelerle buluşuyor. Faturalı abonelere yönelik paket, toplam üç faturalı abone tarafından ortak kullanılabiliyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.