Turkcell Ramazan kampanyası ile Migroslarda ilk alışveriş bedava

  • 15 Temmuz 2011
Turkcell Ramazan kampanyası ile Migroslarda ilk alışveriş bedava

Turkcell yeni Ramazan kampanyası ile Ramazan Ayına özel Migros’ta numarasını Turkcell’e taşıyanlara ilk market alışverişleri bedava.

Numarasını seçilen Migros, 5M Migros ve Tansaş mağazalarında bulunan standlardan Turkcell’e taşıyan ya da yeni bir faturalı hat alan bireysel müşterilerin Migros, Tansaş, Şok, Macrocenter , 5M ve Migros Sanal Marketten yapacakları ilk alışverişleri bedava! (en fazla 75 TL indirim kazanılabilir)

Seçilen Migros, 5M Migros ve Tansaş mağazalarında bulunan standlardan yeni faturalı bireysel Turkcell hattı alan veya numarasını Turkcell’e taşıyan bireysel Turkcell müşterileri, Migros, Tansaş, Şok, Macrocenter , 5M ve Migros Sanal Marketten, kayıtlı Money Club Kart/ Money Visa/ Money Club özellikli kartlarıyla yapacakları ilk alışverişlerinde 75 TL indirim kazanacaklardır.

*Kampanyadan faydalanmak için, stand bulunan Migros,Tansaş ve 5M Migros mağazalarından yeni faturalı bireysel Turkcell hat alıp ya da numaranızı faturalı veya ön ödemeli olarak Turkcell’e taşıyıp, Money Club kart numaranızı MONEY (boşluk) 16 hane olarak 2830’a kısa mesaj yolu ile göndermeniz gerekmektedir.
*Kampanyadan faydalanmaya başlamak için mutlaka 2830’dan gelecek onay SMS’ini almanız ve Migros Ticaret A.Ş. mağazalarından veya Migros Sanal Market’ten, kayıtlı Money Club Kart/ Money Visa/ Money Club özellikli kartlar ile kasa işlemini başlatmanız gerekmektedir

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. selçuk dedi ki:

    en az ne kadar alışveriş yapmamız gerekiyor kampanyadan yaralanmak için

BİR YORUM YAZ