Turkcell rumara kampanyası ile ücretsiz konuşma fırsatı

  • 10 Aralık 2011
Turkcell rumara kampanyası ile ücretsiz konuşma fırsatı

Turkcell Rumara kampanyası ile Rumara aboneleri diğer Rumara abonelerini Rumaraları üzerinden aradıklarında ücretsiz konuşuyor.Tekerleme gibi oldu sanırım.30 Aralık 2011 tarihine kadar geçerli olacak kampanyada   Rumara abonesi, başka bir Rumara abonesini Rumarası üzerinden aradığında konuşma ücreti ödememektedir. Rumara servisi haftalık 75 kuruş olarak ücretlendirilmektedir.Umarım anlamışsınızdır :)
Rumara abonesini aramak için; ARA yazılıp boşluk bırakılır, arama yapılmak istenen kişinin RUMARAsı eklenip 2222’ye kısa mesaj iletilir.

Rumaranız varsa, Rumara sabihi Turkcell`liyi 2 şekilde ücretsiz arayabilirsiniz:

1) “RUMARA”sı olan bir Turkcell`liyi aramak için telefonunuzun mesaj bölüme ARA yazın, boşluk bırakarak aradığınız kişinin “RUMARA”sını ekleyip 2222`ye ücretsiz mesaj gönderin. Cep telefonunuza “7575270”den arama gelir, siz kabul ettikten sonra aramak istediğiniz kişinin telefonu çalar. Telefonu açtığında konuşmaya başlayabilirsiniz. (Örnek: ARA 183952).

2) Cep telefonunuzdan *199* tuşladıktan sonra, RUMARA`yı yazın, sonuna # ekleyip, arama tuşuna basın.

“RUMARA”sını aradığınız Turkcell`li, cep telefonu numaranız yerine cep telefonu ekranında “757 52 70” servis numarasını görecektir.
“RUMARA”sını aradığınız bir Turkcell`liye sadece yurt içinde ve cep telefonu kullanıma açık olduğu zamanlarda ulaşabilirsiniz.

Müşterilerin kampanya dahilinde ücretsiz konuşması toplam 1.000.000 dakika ile sınırlıdır.
Kampanya dahilinde her abonenin ücretsiz konuşma süresi 100 dakika ile sınırlıdır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. ferhan dedi ki:

    slm ben kurallardakı gıbı uyguladım ve rumarasını aldıgım kişiyi aradım ancak kontör gıttı bunun sebebi ne olabılır

BİR YORUM YAZ