Turkcell Sony Ericsson Xperia Neo cihaz kampanyası kontrat detayları ve fiyat

  • 18 Ağustos 2011
Turkcell Sony Ericsson Xperia Neo cihaz kampanyası kontrat detayları ve fiyat

Turkcell cihaz kampanyaları devam ediyor.Turkcell’de şimdi  Sony Ericsson Xperia Neo 12 ve 24 aylık kontratlı paketleri ile sizleri bekliyor.

Sony multimedya teknolojisiyle desteklenen Xperia Neo ya,  göz alıcı renklerinden dolayı bakmaya doyamazsınız. Tutuşu oldukça ergonomik olan bu akıllı telefon, Andorid 2.3 işletim sistemiyle birbirinden renkli uygulamaları elinizin altına getirir. Xperia Facebook uygulamasıyla da tüm arkadaşlarınıza anında bağlanabilirsiniz​​

Kampanya kapsamında Sony Ericsson Xperia Neo 12 ay x 101 TL veya 24 ay x 58 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz.

Seçtiğiniz telefon modeliyle birlikte 250 MB internet paketi de sizin olur. Kampanya kapsamında yararlanacağınız paket tutarına; seçtiğiniz telefon modeli ve aylık internet paketi ücreti de dâhildir. Dilerseniz, belirtilen taksitlere ayda 10 TL ek ücret ödeyerek 1 GB internet paketine veya ayda 19 TL ek ücret ödeyerek 4 GB internet paketine de sahip olabilirsiniz.

Fiyatlara tüm vergiler dâhildir.

Tavsiye edilen son kullanıcı satış fiyatı tüm vergiler dahil 416 Euro dur.

Ödenmemiş faturası bulunmayan, 12 aydan uzun süredir Turkcell Faturalı Hat’ta sahip ve son 6 ay fatura toplamı 250 TL ya da üstü olan tüm bireysel faturalı Turkcell’liler bu kampanyadan yararlanabilir.

Sony Ericsson Xperia Neo’yu, kampanya sözleşmesini imzaladıktan sonra Turkcell İletişim Merkezleri’nden teslim alabilirsiniz. Kontratlı tekliflerde seçtiğiniz internet paketinizi kampanyanızla beraber kullanmaya başlarsınız.

Seçtiğiniz internet paket bedelini aşan kullanımlarınıztüm vergiler dahil 0,000049 TL/KB paket aşım ücreti üzerinden ücretlendirilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. fatih dedi ki:

    çok ğüzel soyup sogana çeviriyorlar bizim milleti ruhları bile duymuyo telefonlar normal fiyatından neredeyse yüzde yirmi fazlaya satılıyo bunun neresinde kampanya anlamak lazım bizim ülkemiz bunlar için cennet olsa gerek başka söze gerek yok

  2. adem kaplan dedi ki:

    sony ericsson yeni telefonu ne zaman çıkacak .şimdiki arc ve diğer telefonların tarihleri uzarmı

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.