Turkcell Superonline sınırsız gece paketi 9.90 TL

  • 17 Eylül 2015
Turkcell Superonline sınırsız gece paketi 9.90 TL

Turkcell Superonline aboneleri gece paketi ile kotadan düşmeden saat 00.00 – 06.00 arasında sınırsız download imkanına kavuşuyor. İstediğiniz filmleri ve dosyaları utorrent zamanlama özelliği ile bu saatlerde arasında ayarlarsanız bilgisayarınız otomatik olarak listeye eklediğiniz dosyaları indirir ve kotanız düşmez. Aylık 9.90 TL’ye sunulan gece paketi bol download yapan aboneler için ilaç gibi gelecektir.

Kampanya Ayrıntıları

  • ​Tüm Turkcell Superonline fiber internet müşterileri AKK’sız Gece ürününden yararlanabilir.
  • AKK’sız Gece aldığında mevcut kampanyanda gece 00:00 – 06.00 aralığındaki kullanımların AKK’dan düşmez. Fakat AKK’nı belirtilen saatler dışında (06.01 – 23.59) aşarsan, 00:00 – 06:00 arasında da AKK şartlarına tabi olursun ve download (indirme) hızın 3 Mbps, yükleme (upload) hızın 1 Mbps olarak güncellenir.
  • AKK’sız Gece fiyatı aylık 9,90 TL olup iptal edilene kadar her ay yenilenerek ilgili ayki faturana yansıtılır. Ürünü iptal etmek için “İPTAL GECE” yazarak 2220’ye SMS atabilir veya Online İşlem Merkezinden iptal talebi verebilirsin. Ürün iptal talebi verilen ay sonuna kadar kullanılabilir ve ay sonunda iptal edilerek o aydaki faturaya tam olarak yansıtılır.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ