Kampanya ve İndirim Haberleri

Turkcell taahhütsüz superbox alternatif paket tavsiyesi

  • 17 Ekim 2021
Turkcell taahhütsüz superbox alternatif paket tavsiyesi

Ülkemizde son yıllarda Türk Telekom ciddi alt yapı sorunları yaşatıyor. Birçok bölgede adsl ve vdsl port bulunamadığı için alt yapı yetersizliği mevcut. İnternet ihtiyacı için alternatif çözüm olarak kullanılan Turkcell Superbox hizmeti aşırı yüksek fiyatla sunulmaya başlandı. Bu da yetmez gibi 24 aylık bir taahhüt isteniyor. 5-6 ay sonra alt yapısı gelen müşteri ayrılamıyor ve çok yüksek cezalarla karşılaşıyor. Eminim benim gibi birçok kişi alt yapı gelene kadar işini görecek superbox almak istiyor ama baş belası konrat yüzünden buna cesaret edemiyor. Bu yazıda size alternatif bir çözümden bahsedeceğim.

Turkcell kontratsız mobil wifi hizmetiyla taahhüt vermeden 50gb pakete 130, 100gb pakete 170, 200gb pakete 210 TL ödeyeceksiniz. İstediğiniz zaman hattı kapatıp normal adsl paketinize dönebilirsiniz. Herhangi bir ceza vs. ödemiyorsunuz. Sadece yeni hat için gerekli vergiyi ödüyorsunuz. Superbox modem olmayan bu paket için 2.el bir modem almanız gerekli. Modemi 300 TL’ye alabiliyorsunuz. İşiniz bitince sizde geri satabilirsiniz.

Sürekli superbox düşünmüyorsanız, alt yapı gelene kadar işinizi görecek internete ihtiyacınız varsa taahhüt vermeden önce iyi düşünün zira çok tehlikeli tuzaklar mevcut. Örneğin Turkcell ilk ay 500gb hediye ediyor. Bu paketi çoğu kişi kullanamayacak ama eğer taahhüt bozarsanız bu paket için 457 TL ücreti ödemek zorundasınız. Ayrıca örnek olarak 150gb paket alırsanız aylık taahhütsüz ücreti 299 TL ve siz 229 ödediğiniz için 70 TL indirim her ay sizden geri alınır. Özetle 5-6 ay sonunda iptal isterseniz 1000 TL üzerinde ceza ödersiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ