Turkcell yükle kazan kampanyası

 • 25 Kasım 2012
Turkcell yükle kazan kampanyası

Turkcell yükle kazan kampanyasında yüklediğiniz TL ile Sms kazanabilirsiniz. Yükle kazanla abonelerik durumunuza göre her yöne 600 kısa mesaja kadar hediye sms kazanabilirsiniz.

Kampanya Detayları

 • Kampanyaya otomatik olarak kaydedileceksin, katılım ücretsizdir.
 • Kampanyadan belirli kriterleri sağlayan gençler katılabilir.
  • Kitle 1: Son 3 ayda en yoğun TL yüklemesi 30TL lik olan, 2 aydan uzun süredir Turkcell abonesi olan, en az 1 kez Turkcell’e numara taşıması yapmış olan, son aydaki giden aramalarının dakika toplamının, son üç ayda giden aramalarının dakika toplamına oranı %18’den küçük olan, son ay içinde 5 dakika altında aranan, kampanyaya kayıt tarihi itibariyle 6 TL den az bakiyesi olan aboneler.
  • Kitle 2: Son üç ayda en yoğun TL yüklemesi 20TL lik olan, 2 aydan uzun süredir Turkcell abonesi olan, son üç aydaki TL yükleme miktarı %45 azalan, son TL yükleme tarihinin üzerinden geçen zaman 15 günden fazla olan, son ayda attığı SMS toplamının, son üç ayda attığı SMS toplamına oranı %13 ten küçük olan aboneler.
  • Kitle 3: Son üç ayda en yoğun TL yüklemesi 12 TL lik olan, 2 aydan uzun süredir Turkcell abonesi olan, geçtiğimiz ay en fazla 2 kez TL yükleme yapmış olan, TL yükleme miktarı son üç ayda %43 azalmış olan, son ayda aldığı SMS adedinin toplamı, son 3 ayda aldığı SMS adedi toplamına oranı %10 altında olan, son 3 ay harcaması 16 TL altında olan ve kampanyaya kayıt tarihi itibariyle bakiyesi 8TL den az olan aboneler.
  • Kitle 4: Son üç ayda en yoğun TL yüklemesi 7 TL lik olan, son TL yükleme tarihinin üzerinden geçen zaman 30 günden fazla olan, son aydaki giden aramalarının dakika toplamı, önceki ayın giden aramalarının dakika toplamının %50 altında olan, son 3 aylık ortalama SMS gönderim adedi 45 ve üzerinde olan son ayda data paketi almamış olan aboneler.
 • Eğer Kitle 1’deysen tek seferde 30 TL ya da üzeri yüklemelerinde 30 gün geçerli her yöne 900 SMS , Kitle 2’deysen tek seferde 20 TL ya da üzeri yüklemeye 30 gün geçerli her yöne 600 SMS , Kitle 3’deysen tek seferde 12 TL ya da üzeri yüklemeye 30 gün geçerli her yöne 360 SMS, Kitle 4’deysen tek seferde 7 TL ya da üzeri yüklemeye 7 gün geçerli her yöne 60 SMS kazanabilirsin.
 • Kampanyaya katılan gençler 3 ay boyunca 30 günlük periyotlarla hatlarına yükleme yaparak kampanya avantajlarından faydalanabilecekler. İlk 30 gün içinde yükleme yapmazlarsa kampanyadan faydalanamazlar.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ