Turkcell’den her yöne dakika ve sms kampanyası yükleyin kazanın

 • 14 Mayıs 2011
Turkcell’den her yöne dakika ve sms kampanyası yükleyin kazanın

Turkcell hazır kart aboneleri 13 Eylül 2011 tarihine kadar yükledikleri liralar ile her yöne sms ve dakikalar kazanıyor.Kampanya katılımı ile birlikte en az 20 TL yükleyen aboneler her yöne dakikalar kazanıyor.

Tek seferde 20 TL yükleyin, 30 gün boyunca her yöne 100 dakika bedava konuşun,
Tek seferde 30 TL yükleyin, 30 gün boyunca her yöne 150 dakika bedava konuşun,
Üstelik ek olarak 30 gün boyunca her yöne 300 SMS de hediye.

Kampanyaya katıldıktan sonra, 30 gün içinde tek seferde 20 TL ve daha fazla yükleme yapmanızdan itibaren, 3 ay boyunca 30 günde bir yükleme yaparak kampanya avantajından yararlanmaya devam edebilirsiniz.

Kampanya Detayı:

 • Kampanya 13 Mayıs – 13 Eylül 2011 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanyaya kayıt için; gelecek bilgi mesajından  sonra en az 20 TL’lik Standart Kart yüklemeniz yeterlidir.
 • Bilgilendirme mesajını aldıktan sonra hattınıza 30 gün içinde 20 TL ve üzeri yükleme yaparak kampanya avantajınızı başlatabilirsiniz. Kampanyadan 3 ay boyunca yararlanmak için ilk 20 TL ve üzeri yüklemenizi kayıt tarihinizden itibaren 30 gün içinde yapmanız gerekmektedir.
 • Yükleme yapmanızdan itibaren 30 gün boyunca her yöne konuşabileceğiniz hediye dakikalar ve SMSler kazanacaksınız. Hattınıza tek seferde 20 TL yüklediğinizde yurt içi her yöne 100 dakika ve 300 SMS, 30 TL yüklerseniz her yöne 150 dakika ve 300 SMS kazanacaksınız.
 • Teklifiniz tanımlandığında ve bittiğinde size kısa mesajla bilgilendirme yapılacaktır.
 • Bilgilendirme mesajını aldıktan sonra teklifin geçerlilik süresi 30 gündür.
 • 30 gün sonra kullanılmayan hediye dakika ve SMSler silinir.
 • Kampanyadan 13 Mayıs itibariyle aşağıdaki maddelerden en az birini sağlayan Turkcell aboneleri yararlanabilecektir.

Ön ödemeli bireysel hat kullanan, son TL yükleme tarihi 13 gün ve daha fazla olan, aktivasyon tarihi 27 aydan küçük olan ve müşteri memnuniyeti konusuyla çağrı merkezi ile iletişime geçen aboneler.
Haydi Gel prepaid port-in teklifi ile 15.12.2010 – 31.01.2011 tarihleri arasında Turkcell’e gelen ve Haydi Gel prepaid teklif faydası 01.08.2011’e kadar bitecek olan aboneler.
Son 6 ay içindeki son yüklemesini, daha önceki 2 yüklemesi arasında geçen süreye göre daha geç yapan ve yine son 6 ay içindeki son ay yüklemesinin toplamı, önceki aylık ortalama yüklemesine göre düşmüş olan aboneler.

 • Kampanya katılımınızdan sonra, 3 ay boyunca kampanya avantajından yararlanmaya devam edebilirsiniz. Bunun için, 30 günlük indirimli konuşma sürelerinin bitiminde hattınıza tekrar en az 20 TL yüklemeniz gerekmektedir. Kampanya, ilk 20 TL ve üzeri yükleme yaptığınız tarihten itibaren 3 ay sonra otomatik olarak sona erecektir.
 • Kampanya katılımı ücretsizdir.
 • Kampanyaya, tüm tarifelerdeki aboneler katılabilir.
 • Daha önce Yükle Kazan 100, Yükle Kazan 150, Ocak Yükle Kazan 100 ve Ocak Yükle Kazan 150, Gel Kazan, Bütünyer ve Bütünyer 2, Sonbahar ve Sonbahar 2, Yılbaşı, Yılsonu, Sürpriz, Şubat Sürprizi ve Mart Sürprizi kampanyalarına kayıtlı olan aboneler kampanyaya katılamayacaktır.
 • Kampanyaya katılan aboneler IPTAL yazıp 2222’ye göndererek kampanya teklifinden yararlanmamayı seçebilirler.
 • Vergilerde ve/veya mevzuat gereğince ilgili kurumlara yapılması gereken ödemelerde meydana gelecek artışlar ile kamu kurum ve kuruluşlarının işlem ve kararları nedeni ile yapılması gereken tarife değişiklikleri, tarifelere aynen yansıtılacaktır.

Hediye dakika ve SMS sorgulama:
*123*70# tuşlayarak kalan bedava konuşma sürenizi, *123*71# tuşlayarak kalan bedava SMS adedinizi ve hangi tarihe kadar yararlanabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Ödemeli arama & Konferans görüşme:
Kazandığınız bedava dakikaları ödemeli arama ve konferans görüşmede kullanabilirsiniz.

Numara değişikliği & Devir:
Numara değişikliğinde bedava konuşma hakkınız devam eder ancak devirde devam etmez.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. esmer bela dedi ki:

  ben bu kampanyaya nasıl katılabilirim.

 2. sercan dedi ki:

  ya bende aylik 100 kampanyasi var ve heryone kampanyasida olmus..aylik 100 kampayasini bitirdim ama heryone kampanyasindan olan smsleri kullanamiyorum..ayni anda ikisi olmuyormu??yardimmm????

 3. derya dedi ki:

  hazır kartlıyım bende bu kampanyaya katılmak ıstıyorum sms ile ne yazıp nereye yollucagız katılım için.ayrıntılı bılgı yollarmısınız

 4. KADRİYE dedi ki:

  bende yaklaşık iki ay boyunca bu kampanyayı kullandım.ama bu ay 30 tl yüklememde heryöne kampanyasından yararlanamadım diğer aboneleri aradığımda kontörümden düşüyor.Sizce bu neye bağlıdır.bilgi alabirsem sevinirim

 5. mnc dedi ki:

  ya her şeyi yazmışlar nasıl iptal edildiği dahi yazılmış ama ama nasıl yapılacağı yazılmamış nasıl iş bu yawww

BİR YORUM YAZ