Turkcell’e gelenlere her yöne 400 dakika ve 2000 sms 19 TL

  • 10 Mart 2013
Turkcell’e gelenlere her yöne 400 dakika ve 2000 sms 19 TL

Turkcell yeni numara taşıma kampanyasında numarasını Turkcell’e taşıyanlara özel 19 TL ücretle her yöne 400 dakika ve 2000 sms fırsatı sunuyor.

Turkcell yine 4 çekerliğiyle fahiş fiyat politikasını sürdürüyor. Avea 23 TL’ye 500 dakika 1gb internet, 1000 sms sunarken, Vodafone her yöne 500 dakika için 15 TL talep ediyor. Günümüzde ülke genelinde kapsama alanı sorunu çok az seviyedeyken Turkcell halen 5 yıllık kapsama alanı reklamlarıyla tüketiciyi aldatmaya devam ediyor.

Anadolu’nun en ücra köşelerine seyahat eden biri olarak şunu çok kesin söyleyebilirim ki kapasama da Vodafone lider. 3g özelliği olan baz istasyon sayısı Turkcell’de şehir merkezlerinde bile az sayıdayken Vodafone baz istasyonlarının tamamına yakını 3g hizmeti veriyor. Eski Turkcell aboneleri halen 10 yıl önceki kapsama sorunlarını yaşayacaklarını düşünerek Turkcell’in fahiş fiyatlarına katlanıyor.

Kampanya Detayları

  • Kampanyadan, son 90 içinde numara taşıma ya da yeni bir hat alarak Hazır Kart’a gelip pakete başvuran, Süper Tarife ya da Genç Tarife’deki bireysel müşterilerimiz yararlanabileceklerdir.
  • Son 30 gün içinde Turkcell’den numarasını taşımış aboneler kampanyadan yararlanamamaktadır.
  • Paket kapsamındaki dakika ve SMS’lerin ticari amaçlı kötüye kullanımından şüphelenilmesi durumunda Turkcell, ilgili numaraları kampanyadan çıkarma ve kampanya hakkını kısıtlama hakkını saklı tutar.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.