Kampanya ve İndirim Haberleri

Vestelcell numara taşımaya 2 kat internet ve 150 TL hediye kampanyası

  • 11 Haziran 2021
Vestelcell numara taşımaya 2 kat internet ve 150 TL hediye kampanyası

Vestel yeni gsm şirketi Vestelcell ile birlikte yeni abone ve numarasını taşınyanlara özel kampanyasında 2 kat internet paketi ve 150 TL hediye ediyor. Kampanyada 6gb internet 500 dakika konuşma ve 75 TL hediye çeki 35 TL’ye sunulacak. Midi tarifede 12gb internet 750 dakika konuşma ve 100 TL hediye çeki 45 TL olacak. Maksi tarifede 18gb internet 1000 dakika konuşma ve 150 TL hediye çeki aylık 55 TL’ye sunulacak.

Fiyatlar çok uygun değil, Türk telekomda daha iyi tarifeler bulmak mümkün. Hediye çekleride pek işe yaramayacak çünkü vestel ürünlerini çok daha uygun fiyata internette bulmak mümkün.

Numara taşıma, yeni hat tesisi veya diğer faturalı veya ön ödemeli tarifelerden geçiş yolu ile Vestelcell Katlanan Mini, Vestelcell Katlanan Midi, Vestelcell Katlanan Maksi tarifelerine başarı ile dâhil olan abonelerin internetleri 12 ay boyunca 2 ile çarpılıyor!

Belirtilen koşulları sağlayan abonelere kampanya kapsamında 12 fatura dönemi boyunca, tarifelerine ek katılım sağladığı Vestecell Tarifesi çerçevesince sunulan data miktarı kadar yurt içi data hakkı sunulacaktır. Daha açık ifade etmek gerekir ise; Vestelcell Katlanan Mini Tarifesi’ne dâhil olan abonelere kampanya kapsamında 12 fatura dönemi boyunca tarifelerine ek yurt içi 3 GB, Vestelcell Katlanan Midi Tarifesi’ne dahil olan abonelere kampanya kapsamında 12 fatura dönemi boyunca tarifelerine ek yurt içi 6 GB ve Vestelcell Katlanan Maksi Tarifesi’ne dahil olan abonelere kampanya kapsamında 12 fatura dönemi boyunca tarifelerine ek yurt içi 9 GB data faydası otomatik olarak tanımlanacaktır.

Vestelcell’e GELENLERE, 150 TL’YE VARAN HEDİYE ÇEKİ FIRSATI!
Katlanan tarifelere numara taşıma, yeni hat tesisi ve Vestelcell faturalı tarifeleri hariç gelen abonelere ilgili kampanya kapsamında Vestelcell Katlanan Mini Tarifesi için 75 TL, Vestelcell Katlanan Midi Tarifesi için 100 TL, Vestelcell Katlanan Maksi Tarifesi için ise 150 TL VESTEL indirim kodu tanımlanacaktır.

İlgili kampanya kapsamında VESTELCELL Gururla 3GB, VESTELCELL Gururla 6GB, VESTELCELL Gururla 9GB Tarifeleri’nden birine numara taşıma, yeni hat tesisi veya VESTELCELL tarifeleri dışında Şirketimizce sunulmakta olan diğer faturalı ve / veya ön ödemeli tarifelerden geçiş yolu ile başarıyla dâhil olan ve 12 fatura dönemi boyunca Vestelcell faturalı tarifelerinde kalma taahhüdü veren abonelere indirim kodu tanımlanacaktır.

Daha açık ifade etmek gerekir ise, ilgili kampanya kapsamında VESTELCELL Gururla 3GB abonelerine 75 TL, VESTELCELL Gururla 6GB abonelerine 100 TL, VESTELCELL Gururla 9GB abonelerine 150 TL VESTEL indirim kodu tanımlanacaktır

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ