Kampanya ve İndirim Haberleri

Cepteteb vodafone kampanyası %20 fatura indirimi

  • 04 Ağustos 2020
Cepteteb vodafone kampanyası %20 fatura indirimi

Vodafone abonesi olup ilk defa Cepteteb müşterisi olanlara özel aylık faturalarının %20’si kadar 240 TL fatura indirini kampanyası sizi bekliyor. Kampanya vodafone.com.tr’den cep telefonu hattını Vodafone’a taşıdıktan veya yeni hat aldıktan sonra ilk defa CEPTETEB’li olanlar, yeni Vodafone hattına otomatik fatura ödeme talimatı vererek 12 ay boyunca Vodafone faturalarının %20’sini geri alma fırsatından faydalanıyor. Sen de vodafone.com.tr’den cep telefonu hattını Vodafone’a taşı veya yeni hat al, 12 ay boyunca faturalarının %20’sini sana iade edelim.

4 adımda %20 indirim kampanyasından faydalan:
1- vodafone.com.tr’den cep telefonu hattını Vodafone’a taşımak veya yeni bir hat almak için başvuru yap,
2- Vodafone aktivasyonun tamamlandığında onay ekranında çıkacak ve SMS’le de gönderilecek davet kodunu başvuru formundaki “Davet Kodu” alanına girerek cepteteb.com.tr’den Hesap Aç başvuru formunu doldur,
3- CEPTETEB başvurunu tamamlamanın ardından seni ziyaret edip banka kartını ve bankacılık sözleşmeni teslim edeceğiz. Sonrasında CEPTETEB Mobil Uygulamasını indirip giriş yap,
4- İlk fatura döneminden itibaren yeni Vodafone hattının faturalarını %20 daha az ödemek için yeni hattın için hemen hesabından otomatik ödeme talimatı ver ve indirimli hattının keyfini çıkar.

Kampanya Detayı:
Kampanyadan 22 Haziran – 22 Eylül 2020 tarihleri arasında faydalanabilirsin.
Kampanyadan faydalanmak istiyorsan sırasıyla;
vodafone.com.tr üzerinden cep telefonu hattını Vodafone’a taşıman veya yeni bir Vodafone hat alman,
Vodafone onay ekranında gösterilen ve SMS’le de gönderilecek kodu, cepteteb.com.tr’deki Hesap Aç başvuru formunda bulunan “Davet Kodu” alanına girerek ilk defa CEPTETEB müşterisi olman,
CEPTETEB hesabından yeni Vodafone hattına otomatik ödeme talimatı vermen gerekiyor.
İlk defa CEPTETEB müşterisi olurken Hesap Aç başvuru formunu, Vodafone onay sayfasında gösterilen ve SMS’le de gönderilen davet kodu olmadan doldurursan kampanyaya dahil olamaz ve indirimden faydalanamazsın.
CEPTETEB’li olduktan sonraki 30 gün içerisinde yeni Vodafone hattın için CEPTETEB hesabından otomatik ödeme talimatı vermen gerekiyor.
%20 geri ödeme, CEPTETEB hesabından otomatik ödeme talimatıyla ödenen Vodafone faturalarını kapsar. Kredi kartından vereceğin otomatik ödeme talimatı veya manuel ödeme yaptığın işlemler kampanyaya dahil olmaz.
Kampanya indirim oranı, 100 TL’ye kadar olan faturaların için %20’dir. 100 TL ve üzeri faturaların için maksimum 20 TL indirim kazanabilirsin.
Tüm şartları sağlaman durumunda otomatik ödeme talimatı verdiğin tarihten itibaren en fazla 12 ay boyunca kampanyadan faydalanabilirsin. Bir kişi için aylık en fazla 20 TL, kampanya döneminde toplamda en fazla 240 TL indirim sağlanacaktır.
Kampanya müşteri bazındadır ve her müşteri en fazla 1 Vodafone faturası ile kampanyaya dahil olabilir.
İndirim tutarı, ödemenin yapıldığı hesabına en geç 3 iş günü içinde CEPTETEB tarafından iade edilir.
Vodafone %20 indirimli fatura kampanyası başka kampanyalarla birleştirilemez. Bir müşteri, “Vodafone %20 İndirimli Fatura” kampanyası ile “CEPTETEB 2 Yeni Otomatik Fatura Ödeme Talimatına Ayda 15 TL Hediye” kampanyasından aynı anda faydalanamaz.
Vodafone ve TEB, kampanya süresi ve koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

0 0 Oy
Kampanyayı Oyla
Abonelik
Bildir
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x