Denizbank vodafone abonelerine özel 0 faizli kredi kampanyası

  • 13 Kasım 2019
Denizbank vodafone abonelerine özel 0 faizli kredi kampanyası

Vodafone abonelerine özel Denizbank’tan 0 faizli ihtiyaç kredisi kampanyası geldi. Kampanya kapsamında 5 ay vadeli 2000 TL tutarında kredi kullanabilirsiniz. Kredi kullanımı için hayat sigortası olarak 6.55 TL alınacaktır. Krediyi denizbank internet şubelerinden kullanabilirsiniz.

Kredi notunuzu yükseltmek amaçlı faydalanabilirsiniz.

Kampanya Ayrıntıları

Kampanya bitiş tarihi 31.12.2019’dir. Detaylı bilgiye 0850 222 0 800’den ve tüm DenizBank şubelerinden ulaşabilirsiniz.

Kampanya kredi başvurusu onaylanan bireysel müşteriler (gerçek kişi) için geçerlidir. Banka, faiz oranlarında ve kampanya koşullarında değişiklik yapma, onaylanan kredinin kullanımı için son kararı verme, kefil ve ek belge isteme, krediyi kullandırmama hakkına sahiptir. Krediye ilişkin ilgili belgeleri imzalamadan önce faiz oranı, tüm masraf, ücret ve komisyon hakkında tarafınıza bilgi formu ile bilgilendirme yapılacaktır.

Kredi kullanmak isteyen müşterilerin kredi talebini doğrudan Bankaya iletmiş olmaları gerekmektedir. Başvurular müşterinin kendisine ait cep telefonu numarası ve TC kimlik numarası ile yapılmalıdır. Başvuru sonucu SMS ile iletilecektir.

Başvurusu onaylanan müşteriler, tüm DenizBank şubelerinden kredisini kullanabilecektir.

Kredide tahsis ücreti ve kredi hayat sigortası yapılmaktadır. Kredi hayat sigorta prim hesaplamalarında ortalama 35 yaş baz alınmıştır. Hayat sigortası primi 2.000 TL için; 5 ay vadede 6.55-TL’dir. Müşteri yaş ve cinsiyetine göre bu tutar değişebilmektedir.

Kredi 5 ay vadede 2.000 TL için geçerli olup, bu vade ve tutarın üzerinde bir kullandırım yapılamaz.

Kampanyadan bir abone sadece 1 kez yararlanabilir. İkinci bir kullandırım mümkün değildir.

Abonelik
Bildir

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x