Vodafone 2018 ramazan kampanyası

  • 16 Mayıs 2018
Vodafone 2018 ramazan kampanyası

Vodafone ramazan ayına özel kampanyasında yükle harca kazan fırsatı sunuyor. Kampanyayı bizde anlamadık ama aboneye özel yükleme hedefleri ile 3-10 gün geçerli dakika hediye edilecekmiş. Vodafone 2018 ramazan kampanyasını böyle yapacağına hiç yapmasa daha iyi olurdu.

11 Mayıs – 17 Haziran 2018 tarihleri arasında TL yükleme şartlarını yerine getiren aboneler, ilk TL yüklemelerinde 1 hafta geçerli hediye sosyal pass veya 3 ile 10 gün arasında değişen geçerlilikte dakika , kampanya dönemi boyunca ikinci TL yükleme hedefini gerçekleştiren aboneler her TL yükle melerinde 1 hafta geçerli hediye video pass veya 3 ile 10 gün arasında değişen geçerlilikte dakika kazanacaklardır.

Vodafone Cep Merkezlerinden 29 TL veya üzeri fiyatlı paket alan aboneler ilk paket alımlarında 1 hafta geçerli hediye sosyal pass veya 3 ile 10 gün arasında değişen geçerlilikte hediye dakika, kampanya dönemi boyunca ikinci kez 29 TL veya üzeri paket alan aboneler her paket alımlarında 1 hafta geçerl i hediye video pass veya 3 ile 10 gün arasında değişen geçerlilikte hediye dakika kazanacaklardır.

Kampanya Ayrıntıları
Kampanyaya katılacak müşteri Vodafone’un herhangi bir kara listesinde yer almamalıdır (Cep Aran dahil).
Hat statüsü aktif olmalıdır.
Abonenin üzerinde ücretsiz pass olduğu durumda , aynı pass 1 hafta içinde tekrar alınamaz. Aynı pass bir hafta içinde sadece bir kere alınabilir.
Kampanya kapsamında kazanılan promosyonlar Üçüncü şahıslara aktarılamaz.
Aboneler, kazandıkları promosyonları kendi 60 saniyelik periyodları ile veya adet olarak kullanabileceklerdir.
Promosyonlar, abone ilgili koşulları sağladık t an sonra 48 saat içerisinde yüklenecektir.
Kazanılan promosyonlar sadece yurtiçinde kullanım için geçerlidir. Uluslararası dolaşımda (roaming) kullanılamayacaklardır. KKTC, uluslarara sı dolaşım kapsamında değerlendirilmektedir.
Kazanılan promosyonlar ile sadece yurtiçi destinasyonlar aranabilecektir. Uluslararası arama yapılamayacaktır.
Müşteri tarafından TL – iadesi talebi geldiğinde hediyeler silinir, hattın iptal edilmesi, dondurulma sı yada başka operatöre numara taşıma yapması veya faturalıya geçmesi durumunda tanımlanan paketler silinir.
Harcama ve yükleme teklifleri sadece TL yüklemesinden sonra, ana bakiye üzerinden yapılan harcamalarda geçerlidir, promosyon TL harcamaları, trans f er edilen TL harcamaları içermemektedir. Vodafone satışı yapan bayilerden direk satin alinan paketler harcama kapsamında değerlendirilir.
Aboneler, kazandıkları hediyelerden kalan miktarı OZET yazıp 7000’e ücretsiz SMS göndererek sorgulayabileceklerdir.
Aboneler yükleme /harcama tekliflerini, kampanya süresince RAMAZAN yazıp 4455’e ücretsiz SMS göndererek öğrenebileceklerdir.
Hediye kazanmak için verilen koşulu kampanya dönemi içerisinde ( 11 Mayıs – 17 Haziran 2018 ) sağlamak gerekmektedir. Kampanya ya bu tarih ler arasında katılıp, 17 Haziran 2018 23:59’a kadar ilgili koşulları sağlamayan abonelere hediye verilemeyecektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.