Vodafone esnek tarife

  • 18 Haziran 2014
Vodafone esnek tarife

Vodafone kampanya ve fırsatları sürüyor. Vodafone yeni esnek tarifesinde 25 TL’ye önce 250 DK + 1000 SMS + 500 MB içeren hepsi bir arada tarifene girersin.

Vodafone FreeZone Esnek Tarife’de ayda 25 TL’ye dakikası, mesajı ve interneti içinde olan hepsi bir arada bir tarife sunuluyor, o ayki ihtiyaca göre tarifenin istenen kısmı tek bir mesajla esnetiliyor. Tarifede sadece esnetilen kısım artarken, tarifenin fiyatı aynı kalıyor. Örneğin, o ay konuşma ihtiyacı daha fazla olan FreeZone’lular, tek mesajla ek ücret ödemeden dakikalarını esnetirken, başka bir ay kısa mesajlarını veya internet kotalarını esnetebilecekler.

Esnek Tarifelere, SMS, Online, Facebook ve Cep Self Servis, IVR ve *7000# self servis kanallarından geçiş yapılabilir. Mevcut FreeZone’lular ESNEK yazıp 7000’e göndererek Esnek Tarife’ye geçiş yapabilirler. Freezone’lu olmayanlar ise öncelikle en yakın Vodafone Cep Merkezi’ne giderek numaralarını FreeZone’a taşıyarak veya yeni bir FreeZone hat alarak Yeni Esnek Tarife ye geçebilirler.

Tarifeye girdikten sonra, esnetmek istediğiniz seçeneğin kısa kodunu 7000’e yollamanız yeterli. Dakikalarını esnettiğinizde tarife içeriğine ek olarak aylık yurtiçi heryöne 250dk, mesajlarınızı esnettiğinizde tarife içeriğine ek olarak 9.000 Mesaj (Aylık yurtiçi heryone 4000 Mesaj ve Vodafonelularla 5000 Mesaj) veya internetinizi esnettiğinizde tarife içeriğine ek olarak aylık 500 MB esnek içerik tarifenize eklenir.

Örneğin, tarifeniz üzerine ücretsiz olarak heryöne 250 dakikadan yararlanmak isterseniz, Esnek Tarifeye geçtikten sonra ESNET DK yazip 7000’e yollamanız yeterli. Bu şekilde Esnek Paketlere kayıt olduktan sonraki tarife içeriğinizin ilk yenilenmesinde, otomatik olarak 250 dk hesabınıza yüklenecektir.

Vodafone Freezone Aboneleri İçin;

Vodafone Freezone’ye Yeni Geçecekler İçin;

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.