Vodafone her yıl iphone 7 telefonunuzu yenisi ile değiştiriyor

  • 18 Ekim 2016
Vodafone her yıl iphone 7 telefonunuzu yenisi ile değiştiriyor

Vodafone Türkiye’de ilk defa duyurulan yeni bir uygulamaya imza atıyor. Birçok kişi için mantıksız gelecek uygulamada her yıl iphone 7 telefonunuz yenileniyor. 24 ay taahhüt veriyorsunuz, 12 ay sonra iphone 7 telefonunuzu vererek yeni çıkan iphone 7 ile değiştiriyorsunuz. Taahhüt cezası ödemeden o dönemde çıkacak yeni iphone için sabit ek ödeme tutarıyla yeni telefonunuzu satın alıyorsunuz.

 

Akıl Almaz Yenileme nasıl çalışıyor?

  • iPhone alırken 24 aylık Akıl Almaz Yenileme kampanyası seçilir.
  • Kampanyanın(kontratınızın) 12. ayı bittikten sonra, kampanya kapsamında alınan cihaz geri getirilir.
  • Mevcut kontratın henüz yarısındayken hiçbir ceza ödemeden çıkılır.
  • O dönemdeki bir üst model iPhone model cihaza, sabit ek ödeme tutarıyla sahip olunur, kampanyanızın 24 aylık dönemi yeniden başlar.

Akıl Almaz Yenileme Kampanyası iPhone 7 32 GB ve iPhone 7 Plus 32 GB modellerinde 30 Kasım’a kadar geçerlidir.

Aylık ek ödemelerin bir sonraki sene sabit kalması koşulu için belirlenen üst model tutar limiti modele göre değişiklik gösterebilir. Yeni alınacak modeldeki sabit ek ödeme üst limiti iPhone 7 32GB için 3699TL, iPhone 7 Plus 32GB için 3999TL’dir. Bir sonraki sene çıkacak cihazın bu fiyat seviyelerine kadar olan modelleri için, abonelerin ödeyecekleri aylık ek ödeme tutarları bir sonraki 24 aylık dönem için sabit devam edecektir. Geri getirilen eski cihazın çalışır durumda olması gerekmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ