Vodafone her yöne 500 dakika vodafonelularla sınırsız konuşma 40 TL

  • 20 Haziran 2013
Vodafone her yöne 500 dakika vodafonelularla sınırsız konuşma 40 TL

Vodafone yeni tarife paketinde her yöne 500 dakika ve vodafonelularla sınırsız konuşma fırsatını sadece 40 TL’ye sunuyor. 12 ay boyunca 40 TL sabit fiyat garantisini kaçırmayın!

Kampanyaya katılım için Vodafone Cep Merkezlerinde taahütname imzalanmalıdır. Ayrıca, SMS kanalı ile de kampanyaya katılım sağlanabilir. SMS ile geçiş için SINIRSIZ yazıp 7000’e göndermek gerekmektedir.

Kampanya Detayı:
• Kampanya kapsamında Cep Avantaj 500 tarifesindeki aboneler, 12 ay taahhüt vermeleri karşılığında, hem her yöne 500 dakika hem de 12 ay boyunca Vodafone’lularla sınırsız konuşma paketi aylık ücreti üzerinden 10 TL indirim kazanarak tarifeden KDV, ÖİV dahil 40 TL’ye yararlanacaklardır.
• Kampanya sadece aşağıda belirtilen kriterleri sağlayan aboneler için geçerlidir:
– Kampanya katılım tarihinden itibaren son 30 gün içerisinde Vodafone’a numara taşıma yöntemi ile gelmiş aboneler
• Kampanyaya dahil olan aboneler izleyen dönem içerisinde kampanyadan çıktıklarında, tarifelerini değiştirdiklerinde, hatlarını iptal ettirdiklerinde, devrettiklerinde, dondurduklarında, ön ödemeliye geçiş yaptıklarında, numaralarını başka operatörlere taşıdıklarında kampanyadan yararlanma haklarını kaybedeceklerdir. Bu durumlarda abonenin bir sonraki faturasına taahhüt cayma bedeli yansıtılacaktır. Cayma bedeli  kampanya içinde kalınan her ay için 10 TL’dir.
• Kampanya çıkışları anlık olur ve çıkış yapılan fatura döneminde verilen fayda çıkış işleminden sonraki ilk fatura dönemine kadar sürer.
• Bu kampanya mevcut ve planlanan taahhütlü kampanyalarla, cihaz kampanyalarıyla birlikte kullanılamaz. Taahhütlü diğer kampanyalara girmek isteyen müşterilerin bu kampanyadan çıkması gerekmektedir.
• Vodafone’un kampanya ve tarife özelliklerinde ve ücretlendirmesinde Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından belirlenen usullere uygun olarak değişiklik yapma hakkı saklıdır.
• Kampanyadan yararlanmak isteyen abonelerin Vodafone’un Kurumsal Güvenlik birimi tarafından belirlenen kara / gri listede, kredi kartı kara listede, cep aran kara listede yer almaması ve MERNIS sorgusunun başarılı yapılabiliyor olması gerekmektedir.
• Kampanya 30.06.2013 tarihine kadar geçerlidir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ