Vodafone her yöne 750 dakika 23 TL

 • 05 Nisan 2014
Vodafone her yöne 750 dakika 23 TL

Vodafone en iyi fiyata en kaliteli GSM hizmetini sunmaya devam ediyor. İnternet hızında Türkiye’nin en iyisi olduğu birçok bölgede yapılan testte kanıtlanan Vodafone konuşma paketleri ile de çok iddialı. Vodafone her yöne 750 dakika paketini sadece 23 TL’ye sunuyor.

Vodafone duran tarife özelliği ile faturanız limitiniz dahilinde durur ve sürprizle karşılaşmazsınız.

Vodafone Duran Yillik Abonelik Kampanyasi’na geçmek için “BAHAR” yazip 7000’e mesaj gönderebilirsiniz. Size en yakin Vodafone Cep Merkezi’ne ugrayabilirsiniz.  Müsteri Hizmetlerine Vodafone hatlarınızdan 542 ‘yi; diger operatörlerden ve sabit hatlardan 0 (542) 542 00 00’yi arayarak ulasabilirsiniz.

Kampanya Ayrıntılar

 • Kampanya kapsamında: Duran tarifesindeki aboneler, 12 ay taahhüt vermeleri karşılığında, tarife üzerinden aylık 6 TL indirim kazanıp, Duran Tarifesi’ne ek 12 ay boyunca her ay yurtiçi her yöne 250 dakika kazanacaklardır.
 • Kampanya bireysel müşterilerimiz için geçerli olup, sadece numara taşıma veya yeni hat ile gelen abonelere açıktır.
 • Kampanyaya dahil olan aboneler izleyen dönem içerisinde kampanyadan çıktıklarında, tarifelerini değiştirdiklerinde, hatlarını iptal ettirdiklerinde, devrettiklerinde, dondurduklarında, ön ödemeliye geçiş yaptıklarında, numaralarını başka operatörlere taşıdıklarında kampanyadan yararlanma haklarını kaybedeceklerdir. Bu durumlarda abonenin bir sonraki faturasına taahhüt cayma bedeli yansıtılacaktır. Kampanyanın taahhüt süresinden önce sona ermesi durumunda kampanya çıkış tarihinden taahhütname süresi sonuna kadar olan dönem için, kampanya kapsamında taahhüt edilmiş toplam tutarı aşmaması koşuluyla cezai şart olarak,  kampanyadan çıkış tarihine kadar, Kampanya’da kalınan her ay için 12 TL olmak üzere hesaplanacak olan toplam tutar Vodafone tarafından aboneye gönderilecek ilk faturaya ceza bedeli olarak yansıtılacaktır.
 • Bir müşteri maksimum 3 hattı ile kampanyadan yararlanabilir.
 • Kampanya çıkışları anlık olur ve çıkış yapılan fatura döneminde verilen fayda çıkış işleminden sonraki ilk fatura dönemine kadar sürer.
 • Bu kampanya mevcut ve planlanan taahhütlü kampanyalarla, cihaz kampanyalarıyla birlikte kullanılamaz. Taahhütlü diğer kampanyalara girmek isteyen müşterilerin bu kampanyadan çıkması gerekmektedir.
 • Vodafone’un kampanya ve tarife özelliklerinde ve ücretlendirmesinde Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından belirlenen usullere uygun olarak değişiklik yapma hakkı saklıdır.
 • Kampanyadan yararlanmak isteyen abonelerin Vodafone’un Kurumsal Güvenlik birimi tarafından belirlenen kara / gri listede, kredi kartı kara listede, cep aran kara listede yer almaması gerekmektedir.
 • Kampanya dahilinde abonelerin sunulan hakların 3. şahıslara trafik satışı yaparak kullanmalarına izin verilmez. FCT (sabit terminal) ve şirket santrallerinde toplu kullanım amaçlı olarak kullanımına izin verilmez.
 • Kampanya dahilinde verilen konusma hakkı sadece yurtiçinde geçerli olup, yurtdışında veya KKTC’de Roaming halindeyken geçerli değildir.
 • Özel servis numaraları ayrıca ücretlendirilir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ