Vodafone Media Markt 100 TL indirim kodu kampanyası

  • 01 Mart 2017
Vodafone Media Markt 100 TL indirim kodu kampanyası

Vodafone aboneleri Media Markt internet sitesinden yapacakları 1000 TL ve üzeri alışverişlerde 100 TL indirim sağlayan kodu ücretsiz alabilecek. Kampanya 31 Mart 2017 tarihine kadar devam edecektir. Avantaj cepte uygulaması üzerinden kampanyalar bölümünden şifrenizi alabilirsiniz.

Kampanyadan faydalanmak için Vodafone aboneleri Avantaj Cepte veya Vodafone Yanımda uygulaması üzerinde yer alan kampanya sayfasındaki “Kampanyaya Katıl” tuşuna basarak kampanya kodlarını alabilirler. Kodu mediamarkt.com.tr’de “Ödeme Yöntemi Seç” bölümünde yer alan indirim kodu alanına girilerek kullanılabilir. mediamarkt.com.tr’de indirim kodunun kullanabilmesi için öncelikle siteye üye olunması gerekmektedir.

Kampanya kodları 31.03.2017’ye kadar geçerlidir. Alınan kod, 100 TL indirim mediamarkt.com.tr’de tek seferde 1.000 TL ve üzeri yapılan alışverişlerde, o alışveriş özelinde anında geçerli olacaktır.

Kodlar tek kullanımlık olup, kampanya süresi boyunca Vodafone aboneleri kampanyadan 1 kez faydalanabilecektir.

Bu kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez ve kampanya stok ve 400 adet indirim kodu ile sınırlıdır.

Kampanyadan aktif Vodafone aboneleri yararlanabilir. Aktif abonelik kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir. Kampanya kapsamında hizmeti sağlayacak firmanın hizmeti sağlaması sırasında doğabilecek olumsuz durumlardan Vodafone sorumlu değildir. Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı MS İstanbul İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. (Media Markt) ve Vodafone Telekomünikasyon A.Ş.’de saklıdır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. Nesrin Özkaya dedi ki:

    Kullanmak isteyenlerler olursa indirim kodu : MMVDFNMZGHTA

  2. Muhammet dedi ki:

    MMVDFNM6GLDA bu da benden olsun. Kullanmak isteyen varsa.

  3. Nesrin Özkaya dedi ki:

    Arkadaşlar verilen kodlarda özel bir durum var, sadece site takipçilerimizin kullanması için böyle bir önlem aldım. Takipçi arkadaşlarımızdan isteyen olursa mail adresine çalışan kodu göndereceğim.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.