Kampanya ve İndirim Haberleri

Vodafone Trendyol kampanyası 50 TL alışverişe 40 TL hediye

 • 03 Şubat 2021
Vodafone Trendyol kampanyası 50 TL alışverişe 40 TL hediye

Vodafone efsane Trendyol kampanyasını başlattı. Kampanya kapsamında vodafone aboneleri Trendyol üzerinden yapacakları 50 TL ve üzeri ilk ödemelerinde 40 TL hediye cüzdan para ve haftalık 15gb internet kazanacak. Kampanyadan yararlanmak için Vodafone yanımda kampanyalar bölümünden fırsatı kullan butonuna basarak indirim kodunuzu alabilirsiniz.

vodafone trendyol indirim kodu

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 12 YORUM
 1. Anonim dedi ki:

  DAHA ÖNCE TRENDYOLDAN HİÇ ALIŞVERİŞ YAPMAMIŞ OLMAK MI GEREKİYOR 40 TL İNDİRİM İÇİN DENEYEN VEYA BİLGİSİ OLAN VARSA CEVAPLAYABİLİR Mİ

 2. Anonim dedi ki:

  Katılım hakkınız 1 yazıyorsa yararlanabilirsiniz. 0 yazıyorsa yararlanamazsınız.

 3. Anonim dedi ki:

  Zannedersem trendyoldan hiç alışveriş yapmamış olanlarda katılım hakkı 1 yazıyor.

 4. Mustafa dedi ki:

  Trendyoldan eşim adıma hesap açtım ilk alışveriş olsun diye, %55 indirimli 51 liralık tişörtü sepete ekleyip, vodafon kodu yazdığımda ürünün fiyatı indirimsiz fiyata yükseldi yani 40 lira kazanacaksiniz diye fazladan 60 TL ödüyorsunuz böyle bir anlamsız kampanya olmuş kesinlikle denemeyin bile.

 5. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Mustafa bey farklı bir ürün deneyin kampanyalı ürün dışında. 40 TL vodafone 10 TL’de trendyoldan 50 TL bakiye geliyor cüzdana.

 6. Anonim dedi ki:

  Nesrin hanim bende denedim düşeceği yerde yükseliyor

 7. Mustafa dedi ki:

  Nesrin hanım dediğini yaptım indirimsiz 2 lt zeytin yağı aldim, 60 TL’ye 40+10 trendyol para ve 15 gb internet yüklendi 1 haftalık, teşekkür ediyorum.

 8. Anonim dedi ki:

  Sayin Mustafa hangi ürünü aldınız ben ne eklediysem artıyor
  Birde katılım hakki nerde yazıyor

 9. Mustafa dedi ki:

  Ayvalık natürel sızma zeytin yağı 1 lt’lik 2 tane aldim, 65.88 TL tuttu kargo bedava, yeni hesap actigim için 10 ve 1 gün sonra 40 trendyol para yüklendi, telefonuma 15 gb internet, katılım hakkı bi yerde yazmıyor indirim kodu kısmına yazıyorsunuz vodafon kodunu o kadar zaten kullanılmış ibaresi olursa sepeti boşalt yeni sepet tekrar kodu girin.

 10. Anonim dedi ki:

  Teşekkürler Nesrin hanım ve Mustafa bey

 11. AbdllhY dedi ki:

  Yeni bir hesaba şifreyle alışveriş yaptım 54 tllik cüzdana yükleyerek, a) Cüzdana 10 tl geldi,b) haftalık 15 gb geldi ancak c) 40 tl trendyol para gelmedi bana…

 12. ata dedi ki:

  Vodafone kodu yazınca sepetteki indirim gümmmm…

BİR YORUM YAZ