Spotify 60 gün ücretsiz premium kullanım kampanyası

  • 20 Mart 2018
Spotify 60 gün ücretsiz premium kullanım kampanyası

Son yıllarda cep telefonlarında internet paketlerinde yaşanan kota artışı ile birlikte bulut sistemler popüler hale geldi. İnternet ortamında 30.000 üzerinde yerli ve yabancı şarkıyı barındıran spotify en çok kullanılan müzik uygulaması. İstediğiniz sanatçı, her zevke uygun çalma listeleri ve sürekli güncel arşivi ile mp3 indirme derdi olmadan, sanatçıların haklarına girmeden cüzi bir ücret karşılığı spotify kullanabilirsiniz.

Spotify yeni kampanyasında tam 60 gün boyunca premium hesap kullanım hakkı veriyor. Spotify premium ile reklamsız, yüksek kalitede müzik dinleyebilirsiniz. Premium hesabınız 60 gün sonra bitecek ve aylık 14 TL ücretle devam edebilirsiniz. Ücretsiz hesabı ana mail adresiniz yerine alternatif bir mail adresi ile açmanız sağlıklı olur. Ücretli devam etmek isterseniz 5 arkadaş birleşip aile paketini tercih edebilirsiniz. Aile paketi aylığı 21 TL, kişi başı 4 TL ile kullanabilirsiniz.

Spotfiy öğrenci hesabı ile aylık 6.99 TL ücretle uygulamayı premium kullanabilirsiniz. Üniversite mail adresleri ile hesabınızı alabilirsiniz. Mail adresi uzantısı edu olması yeterli. Bitirdiğiniz üniversite mail adresini de kullanabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.