Bonus Trink Özellikli Kartlarla İskelelerde Ulaşım Bedava

  • 16 Nisan 2010
Bonus Trink Özellikli Kartlarla İskelelerde Ulaşım Bedava

Trink Hızıyla Ulaşım Bedava!

Trink özellikli kartlarınızla 20 Mayıs 2010’a kadar Ayvalık, Diyarbakır, Eskişehir, Samsun ve İstanbul Dentur iskelelerinde yapacağınız yolculuklar bedava.

Kampanya Detayları:

* Kampanya 17 Nisan – 20 Mayıs 2010 tarihleri arasında Samsun Özel Halk otobüslerinde, Diyarbakır Özel Halk ve Belediye otobüslerinde, Ayvalık Özel Halk otobüslerinde, Eskişehir Belediye ve Özel Halk otobüsleri ile tramvaylarda, Dentur Kabataş, Beşiktaş ve Üsküdar iskelelerinde geçerlidir.
* Kampanyadan Trink özellikli tüm Garanti Bankası kredi kartı sahipleri (Bonus Trink, GS Bonus, Extragenç, Money ve Yeni Shop&Miles MasterCard) faydalanabilmektedir.
* Eskişehir dışındaki illerde kart sahipleri ücretsiz ulaşım hakkından 17 Nisan’da en fazla 4 kez, 18 Nisan – 20 Mayıs 2010 tarihleri arasında ise günde en fazla 2, toplamda ise en fazla 20 kere yararlanabilir.
* Eskişehir’de ise kart sahipleri ücretsiz ulaşım hakkından 17 Nisan’da en fazla 4 kez, 18 Nisan – 20 Mayıs 2010 tarihleri arasında ise yapacakları her 2 işlemden 1’i ücretsiz olacak şekilde en fazla 10 kez yararlanabilirler.
* Ulaşım ücretleri, işlem sırasında kartlara yansıtılacak, 25 Mayıs 2010 tarihinde kartlara bu tutarların iadeleri yapılacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ