Kampanya ve İndirim Haberleri

Maximum Kart Anneler Gününne Özel 30TL MaxiPuan

 • 27 Nisan 2010

Anneler Gününe özel 100TL ve üzeri üçüncü giyim, giyim aksesuarı, ayakkabı, kozmetik, saat, optik ve çiçek alışverişinizde 30TL MaxiPuan ve 100TL üzeri alışverişlerinize + 3 Taksit Hediye!

Maximum Kart’ınızla 24 Nisan- 09 Mayıs 2010 tarihleri arasında kampanyaya dahil işyerlerinden gerçekleştireceğiniz 100 TL ve üzeri üçüncü peşin veya taksitli alışverişinize 30TL ilave MaxiPuan ve 2-9 taksitli işlemlerde + 3 taksit fırsatı sizleri bekliyor!

 • Bu kampanya, giyim, ayakkabı, giyim aksesuarı, kozmetik, mücevher, optik ve çiçek sektörlerinde faaliyet göstermekte olan kampanyaya dahil Maximum anlaşmalı işyerlerinde, 24.04.2010-09.05.2010 tarihleri arasında Maximum özellikli İş Bankası ve Ziraat Bankası POS cihazlarından yapılan peşin ve taksitli işlemlerde geçerlidir.
 • Maximum Kart sahiplerinin üçüncü 100 TL ve üzeri peşin ya da taksitli alışverişlerine 30 TL MaxiPuan hediye edilecek, 100 TL ve üzeri taksitli alışverişlerine ilave 3 taksit fırsatı sağlanacaktır.
 • İlave MaxiPuanlar en geç 17.05.2010 tarihinde yüklenecektir. Kampanya kapsamında kazanılan ilave MaxiPuanların son kullanma tarihi 27.05.2010 olup, bu tarihten sonra kullanılamayacaktır.
 • Ürün ve hizmetlerinin fiyatı, üye kuruluşlar tarafından belirlenmektedir. Kampanya süresince, kampanyaya dahil firmalar tarafından belirli bir taksit seçeneği için belirlenmiş ürün/hizmet fiyatı değişmeden, üçüncü 100 TL ve üzeri alışverişlere 30TL MaxiPuan hediye verilmektedir ve 100TL ve üzeri taksitli alışverişlerde ilave 3 taksit işlemi gerçekleşmektedir.
 • İlave 3 taksit, 100TL ve üzeri 2-9 taksit arasındaki tüm taksit seçenekleri için geçerli olacaktır. Maksimum vade 12 ay olup, firma ve sektör özeline göre değişebilmektedir.
 • Kampanya kredi kartı bazında değil, müşteri bazındadır. Bir müşteri MaxiPuan kampanyasından en fazla 1 kere yararlanabilecek ve kampanya kapsamında en fazla 30TL ilave MaxiPuan kazanabilecektir.
 • Maximum Kart ve Maximiles’ı bulunan müşterilerin kazandıkları ilave MaxiPuanlar kampanya kapsamında en son kullanılan kartlarına yüklenecektir. Maximum Kart’a yüklenen MaxiPuanlar Maximum Kart’la, Maximiles’a yüklenen MaxiPuanlar Maximiles’la kullanılmalıdır.
 • Kazanılan MaxiPuanlar MaxiMil’e dönüştürülemez ya da avans MaxiMil kapsamında kullanılamaz.
 • Şirket kredi kartı ile yapılan alışverişler, MaxiPuan kullanılarak ya da Maximum Fırsat kapsamında yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
 • Bankamatik kartları ile yapılan alışverişler de kampanyaya dahildir. Kampanyadan puan kazanılması için tüm alışverişlerin Bankamatik kart ile veya kredi kartı ile yapılması gerekmektedir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ