Sağlık ve Güzellik bilgilerini bulabileceğiniz güzel bir site

  • 11 Şubat 2012
Sağlık ve Güzellik bilgilerini bulabileceğiniz güzel bir site

Merhaba arkadaşlar. Bugün sizlere harika bir siteden bahsedeceğim. İnternette tesadüfen rastladığım içeriği ve sade diliyle beğenerek takip ettiğim bir internet sitesinden bahsedeceğim.Saglikbul.org adlı Sağlık ve Güzellik konuları içeren web sitesini ilk ziyaretimde sitemizle olan isim benzerliği dikkatimi çekti.Bayan sağlığı, cilt sağlığı, çocuk sağlığı, güzellik ve cilt bakımı gibi kategorilerden oluşan sitede günlük insan yaşamını ilgilendiren birçok konuya değinilmiş.

İnternetin çöplüğe dönüştüğü günümüzde birçok sağlık sitesi kopya ve saçmasapan yazılardan oluşuyorken saglikbul.org  sitesi hiçbir yerde bulamayacağınız ilgi çekici yazılar içeriyor.Siteyi benzersiz kılan özellik yazıların konunun uzmanları tarafından sade ve anlaşılır bir dille yazılmış olması. Yazılar insanı sıkmadan akıcı bir şekilde gerekli bilgileri veriyor.Sağlık sitesi olmasının yanında bayanlara özel güzellik sırlarının da verildiği sitede sorularınıza çok hızlı cevap alabiliyorsunuz.

Sitenin tasarımından da söz edecek olursak gayet başarılı ve sade düşünülmüş.Okuması kolay ve gözü yormayan renklerden oluşan sitede konuları basit şekilde bulabiliyorsunuz.Sağlıkbul sitesinde bitkisel sağlık ürünleri bölümünde çok işinize yarayacak doğal ürünlerin tanıtımı ve özellikleri belirtilmiş.Tamamen doğal ürünlerden oluşan tariflerin çoğunu sadece bu sitede bulabiliyorsunuz.Aynı zamanda bayanların çok ilgisini çekecek güzellik ipuçlarını daha önce okuduğunuzu hiç sanmıyorum.Benim en fazla beğenimi kazanan bölüm ise sağlıklı diyetler oldu.Zira şok zayıflama diyetleri yerine tamamen uzman tavsiyeli sağlıklı bir şekilde ama yavaş ve kalıcı kilo verdiren diyetler anlatılmış.Kadın sağlığı bölümünde ise kadınlara özel hallerle ilgili bilgilere yer verilmiş.Sormaya çekindiğiniz birçok bilgiye yer verilen bölüm hanımların çok işine yarayacak gibi duruyor.

Özetle kampanyabul.org olarak saglikbul.org sitesini kardeş site olarak tavsiye ediyoruz.Günümüzde böyle kaliteli siteleri bulmak gerçekten zor.Bir kenara not alıp boş zamalarınızda çok işinize yarayacak önemli bilgileri bu site sayesinde öğrenebilirsiniz.

Site adresi: saglikbul.org

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ