2013 Mezuniyet elbisesi Adil Işık mağazalarında

  • 06 Mayıs 2013
2013 Mezuniyet elbisesi Adil Işık mağazalarında

Adil Işık mağazalarında 2013 mezuniyet elbiseleri sizleri bekliyor. Mezuniyet gecende “Cengiz Abazoğlu” tarafından tasarlanmış bir elbise ile göz kamaştırmaya ne dersin?

“Neden Sen Kazanmalısın?” Bu soruya verecek iyi bir cevabın varsa 1 dakika video ile anlat, şanslı kişi sen ol!

Yarışmaya son katılım 17 Mayıs 2013

Yarışmaya katılmak için;
* Yarışmaya katılmak isteyen kişilerin; Cengiz Abazoğlu tarafından mezuniyet balosu için özel tasarım elbiseyi neden kazanması gerektiğini en fazla 1 dakikalık bir video ile anlatıp adL facebook sayfasında sayfa duvarında paylaşması gerekmektedir.
* Paylaşılan videolar adL sosyal medya adminleri tarafından yarışmaya uygunluğu konusunda kontrol edilecektir. Uygun bulunan videolar onaylanıp sayfada yayınlanacaktır.
* adL facebook ve twitter takipçileri arasında yapılacak mezuniyet yarışmasında 22 Nisan 2013 – 17 Mayıs 2013 23:59’a kadar en çok like alan videonun sahibi yarışmanın kazananı ilan edilecektir.
*Twitter üzerinden de videonuzun linkini ve @adl_official hesabına mention atarak daha fazla yayılım sağlayıp, like elde edebilirsiniz.
* Cengiz Abazoğlu tarafından özel tasarım elbise hazırlanması için İstanbul’a gelecek olan talihlinin konaklama ve yol masrafları kendisine ait olacaktır.
* Yarışmaya sadece ortaöğretim, ön lisans ve lisans eğitimi son sınıf öğrencileri katılabilir. Kazanan yarışmacının öğrenim bilgilerini teyit etmesi zorunludur.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ