Adl giyim 2018 sezonu alışverişe çanta hediye

  • 19 Mart 2018
Adl giyim 2018 sezonu alışverişe çanta hediye

Adl giyim mağazalarında kampanya ve indirimler sürüyor. Adl 2018 yeni sezon ürünlerden yapacağınız 650 TL ve üzeri alışverişlerde beğendiğiniz bir çantayı hediye ediyor. Kampanya bu ay 17-25 Mart tarihleri arasında geçerli olacaktır. Etekten bluza, pantolondan cekete, elbiseden aksesuara bir çok farklı alternatif sunan adL, İlkbahar sezonu koleksiyonunda geçerli bu fırsatı kaçırmamak için ADL mağazalarına uğrayın.

Kampanya 17-25 Mart tarihleri arasında tüm adL mağazalarında 650 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli olacaktır. Kampanya fatura içeriğindeki ürünler üzerinden değişim yapılabilir. Ilgili fatura üzerinden iade işlemi yapılması durumunda kampanya iptal olacağı için, hediye çantanın geri alınması gerekecektir. Promosyon verilen Çanta üzerinden değişim/iade işlemleri yapılamaz. Promosyonlar 3030 adet stokla sınırıdır. Kampanya başka bir kampanya ıle birleştirilemez. Adil Işık Grup, kampanya ve geçerlilik tatillerinde değişiklik yapma hakkına sahiptir.

Kampanya 26-31 Mart tarihleri arasında Antalya- Agora AVM, Migros AVM, Özdilek AVM, Mall of Antalya AVM, Manavgat Novada AVM, Tetacity AVM, The Land Of Legends Shopping Avenue, Bursa’da Zafer Plaza AVM; Istanbul: C,arousel AVM, Cevahir AVM, Forum Istanbul AVM, Emaar AVM, Istinye Park AVM, Mall Of Istanbul AVM, Marmara Forum AVM, Marmara Park AVM, Nişantaşı, Nişantaşı NightZoom, Özdılek AVM, Vadi İstanbul AVM, Olivium AVM, Venezia AVM, Aydın: Kuşadası AVM, Aydın Forum AVM, Söke Novada AVM, Trabzon Forum AVM’lerde devam edecektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.