Avva giyim yeni sezon 2015 ilkbahar yaz koleksiyonlarında %10 indirim

  • 24 Nisan 2015
Avva giyim yeni sezon 2015 ilkbahar yaz koleksiyonlarında %10 indirim

Avva giyim mağazalarında 2015 ilkbahar yaz koleksiyonundan yapacağınız yeni sezon alışverişlerde %10 indirim fırsatı ve 50 TL üzerinde +4 taksit kolaylığı sizleri bekliyor.

Kampanya Ayrıntıları

  • 13 Nisan 2015 – 30 Haziran 2015 tarihleri arasında Avva sezon ürünlerinde %10, indirimli ürünlerde indirimli fiyat üzerinden %5 uygulayacaktır.
  • +4 taksit 50 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir.
  • Kampanyaya tüm Garanti Bonus, American Express, Bonus Business, American Express Business Card, Sanal Kartlar, Denizbank Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus,Türkiye Finans Happy Card, ING Bonus, Tekstilbank Bonus, ABank Bonus, PTT Bonus ve Burgan Bonus dahildir.
  • Miles&Smiles Kredi Kartı ve Miles&Smiles Business Kartlar kampanyaya dahil değildir.
  • FLEXI kartların kampanyaya katılımı için FLEXI sahiplerinin “EVET” yazıp bir boşluk bırakıp “GIYIM” yazıp bir boşluk bırakıp kartın son altı hanesini 3340‘aSMS gönderdikten sonra alışveriş yapılması gereklidir. FLEXI kampanya uygulamaları flexi.com.tr adresinde ilan edilmektedir.
  • Bonus Flexi ve Bonus Genç Kredi Kart sahipleri için geçerli genel artı taksit veya erteleme uygulaması; Harcama sonrasında Garanti Bankası sisteminde kayıtlı olan cep telefon numarası üzerinden TAKSIT yazıp bir boşluk bırakarak talep ettiği ek taksit sayısını da ekleyerek (örnek: “ TAKSIT 3 ” şeklinde) 3340’a kısa mesaj göndermesi gerekmektedir. En fazla 3 aylık ek taksit talep edilebilir
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.