Ayyıldız giyim 2012 sezon ürünlerinde Cardfinans’a özel %10 indirim

  • 01 Mart 2012
Ayyıldız giyim 2012 sezon ürünlerinde Cardfinans’a özel %10 indirim

Ayyıldız giyimde 2012 sezon ürünlerinde Cardfinans kredi kartı sahiplerine özel olarak 2012 Mart ayı boyunca tek seferde yapılacak 100 TL ve üzeri alışverişlerde %10 İndirim fırsatı sizleri bekliyor.Ayrıca yıl sonuna kadar 8’e varan taksit fırsatı da sizi bekliyor!

Kampanya Detayı:

  • 1-31 Mart 2012 tarihleri arasında anlaşmalı Ayyıldız Mağazalarında tüm Finansbank kredi kartlarıyla Finansbank POS’larından tek seferde yapılacak 100 TL ve üzeri alışverişlerde %10 İndirim uygulanacaktır.
  • 31 Aralık 2012’ye kadar anlaşmalı Ayyıldız Mağazalarında Finansbank banka ve kredi kartlarıyla Finansbank POS’larından yapılacak alışverişlerde 8’e varan taksit fırsatı sunulacaktır.
  • Alınan ürünlerin iade edilmesi halinde toplam alışveriş tutarının 100 TL altına düştüğü durumda, iade edilen ürünün tutarıyla orantılı olarak kazanılan indirim geri alınır.
  • Finansbank banka kartlarıyla yapılan alışverişler taksit kampanyasına dahil olup, indirim kampanyasına dahil değildir. ParaPuan kullanılarak yapılan alışverişler taksit ve indirim kampanyalarına dahil değildir.
  • Üye Marka, Taksit ve ParaPuan bilgileri ile kampanya içeriklerinde meydana gelebilecek değişikliklerin internet sitemize yansıtılmasında kısa süreli gecikmeler yaşanabileceği hususunun göz önünde bulundurulmasını rica ederiz.
  • Ayyıldız’ın tüm müşterilerine sunduğu genel kampanyalar için detaylı bilgi Ayyıldız Mağazaları’ndan alınabilir. Finansbank’ın bu  kampanyalar ile ilgili bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ