Beta ayakkabı online satış sitesinde 50 TL hediye çeki

  • 06 Mart 2013
Beta ayakkabı online satış sitesinde 50 TL hediye çeki

Beta ayakkabı online satış sitesi betashoes.com adresinde Advantage kredi kartı sahiplerine özel kampanyada her 250 TL alışverişe yeni sezonda kullanılabilecek 50 TL hediye çeki kazanma fırsatı sizleri bekliyor. Ödemelerde+4 taksit kolaylığı ile fırsatı kaçırmayın!

Kampanya Detayları

  • 27 Şubat – 31 Mart tarihleri arasında www.betashoes.com’dan HSBC Advantage ile yapılan her 250 TL değerinde ürün alışverişinde yeni sezon Beta markalı ayakkabı ve çanta alışverişlerinde kullanılmak üzere 50 TL hediye çeki kazanılacaktır.
  • Hediye çekleri 30 Nisan 2013 tarihine kadar HSBC Advantage ile www.betashoes.com’da ve Advantage üye işyeri Beta mağazalarında yapılacak alışverişlerde geçerlidir.
  • Alışveriş tutarının 250 TL’nin katları olması durumunda Beta’dan kazanılacak çek miktarı aynı oranda artacaktır (örneğin 500 TL tutarında alışverişte Beta’da kullanılmak üzere 2 adet 50 TL hediye çeki kazanılacaktır).
  • Kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez. İthal markalar, aksesuar ve deri bakım ürünleri kampanyaya dahil değildir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.