Kampanya ve İndirim Haberleri

Axess kredi kartı Beymen kampanyası %40 indirim

  • 01 Haziran 2017
Axess kredi kartı Beymen kampanyası %40 indirim

Axess kredi kartı sahipleri Beymen mağazalarından ve internet sitesinden yapacakları tüm alışverişlerde NET %40 indirim fırsatından yararlanacak. Kampanya bu hafta 1 – 5 Haziran 2017 tarihleri arasında geçerli olacaktır. Aşağıda belirtilen indirim kodunu ödeme ekranında girerek kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Online kampanya kodu: AKBANK040

Kampanya Ayrıntıları
Axess’e özel 1 – 5 Haziran 2017 tarihleri arasında Beymen Club ve beymenclub.com’da iki ve üzeri ürün alışverişinize net %40 indirim sunulmaktadır. Beymenclub.com’dan yapılacak alışverişlerde kampanyadan faydalanmak için AKBANK040 indirim kodunun alışveriş sırasında kullanılması gerekmektedir. Kampanya 2017 İlkbahar/Yaz sezonunda geçerlidir. Kampanyaya çorap ürünleri dahil değildir. Kampanya indirim yasaklı ürünlerde geçerli değildir. Kampanya diğer indirim ve kampanyalarla birleştirilemez.
1 Ocak – 31 Aralık 2017 tarihleri arasında, Beymen Club ve www.beymenclub.com’da Axess’e özel 7 aya kadar taksit sunulur. Kampanyadan Axess, Wings, Free, Axess exi26 asıl/ek ve sanal kart sahipleri ve Bank’O Card Axess sahipleri faydalanabilir.
Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi on iki ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları için; kuyumla ilgili harcamalarda dört ay, elektronik eşya ve bilgisayar alımlarında altı ay, havayolları, seyahat acenteleri, taşımacılık, konaklama, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda, sağlık ürünü alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde ve vergi ödemelerinde dokuz ay olarak uygulanır. Telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.

0 0 Oy
Kampanyayı Oyla
Abonelik
Bildir

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x