Kampanya ve İndirim Haberleri

Beymen club axess kampanyası 250’ye 50 TL hediye

  • 10 Ağustos 2016
Beymen club axess kampanyası 250’ye 50 TL hediye

Axess kredi kartına özel Beymen kampanyası kapsamında bu ay 10-21 Ağustos 2016 tarihleri arasında Beymen Club mağazalarından yapacakları her 250 TL alışverişte 50 TL değerinde chip para kazanacak. Kampanyada peşin fiyatına 7 taksit ile ödeme yapabileceksiniz. Kazanılan chip paralar 31 Ağustos tarihine kadar sadece Beymen mağazalarında kullanabileceksiniz.

Kampanya Ayrıntıları

  • 10 – 21 Ağustos 2016 tarihleri arasında Beymen Club mağazalarından yapacağınız 250 TL ve üzeri her alışverişe 50 TL chip-para kampanyası tek ödeme ve taksitli işlemlerde geçerli olup, kazanılan chip-paralar aynı gün karta yansıyacaktır.Kazanılacak chip-paralar 31 Ağustos 2016’ya kadar Beymen Club mağazalarında kullanılabilecek, kullanılmayan chip-para’lar 1 Eylül 2016 tarihinde geri alınacaktır.
  • Kampanyaya dahil olacak kartlar; Axess, Wings, Free, Neo. Bank O’Card Axess ve Ticari kartlar puan kampanyasına dahil değildir.
  • İptal ve iade işlemleri dikkate alınacaktır. 1 Temmuz – 31 Ağustos 2016 tarihleri arasında Beymen Club mağazalarında alt limitsiz 2 taksitli alışverişlerinizde +5 taksit ile 7 taksit, www.beymenclub.com’da ise limitsiz 2 taksitli alışverişlerinizde +4 taksitle 6 taksit sunulmaktadır.
  • Kampanyadan Axess, Wings, Axess Exi26 asıl/ek ve sanal kart sahipleri ve Bank’O Card Axess sahipleri faydalanabilir.
  • Free için kampanya katılım ücreti kampanya ve işlem başına 2,9 TL olup ilk ekstreye yansıtılacaktır.
  • Yasal Mevzuat gereği, giyim ve ayakkabı sektöründe mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, bireysel kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi dokuz ayı geçemez. Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.
0 0 Oy
Kampanyayı Oyla
Abonelik
Bildir

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x