Kampanya ve İndirim Haberleri

Beymen visa kart kampanyası %20 indirim fırsatı

  • 20 Nisan 2017
Beymen visa kart kampanyası %20 indirim fırsatı

Visa kredi kartı sahipleri Beymen mağazalarından yapacakları 1500 TL ve üzeri alışverişlerinde %20 indirim fırsatından yararlanacak. Kampanya 2017 ilkbahar/yaz sezonu alışverişlerinde geçerlidir.

Kampanya Ayrıntıları
Bu kampanya, “Beymen Mağazacılık A.Ş.” (Beymen) tarafından düzenlenmektedir.
Türkiye’de ihraç edilmiş Visa logolu bireysel ve ticari kartlar (kredi kartı) bu kampanyada geçerlidir.
Ön ödemeli kartlar ve banka kartları dahil değildir. 20 Nisan 2017 saat 00:00 – 23 Nisan 2017 saat 23:59 arasında geçerli olacak kampanya kapsamında, Visa kredi kartları ile beymen.com ve Beymen mobil uygulamasından yapılacak 1500 TL ve üzeri 2017 ilkbahar/yaz sezonu ürün alışverişlerinde %20 indirim uygulanacaktır.
Bu indirim 2017 ilkbahar/yaz sezonu ürünlerinin tümünde (indirime yasaklı, ev kategorisi, kozmetik ve konsinye ürünler hariç) geçerlidir.
Beymen.com ve Beymen mobil uygulamasında indirimden faydalanabilmek için VISA20 indirim kodunun ödeme öncesinde kod alanına girilmesi ve sonrasında ödemenin Visa kredi kartı ile yapılması gerekmektedir.
Kampanya süresince müşteriler indirimden sadece 1 kere faydalanabilir.
Kampanya başka promosyon, kampanya veya indirimlerle birleştirilemez.
Kampanya sadece kart sahibi için geçerlidir.
Kampanya kapsamında indirim üçüncü kişilere her ne şekilde olursa olsun devredilemez, kampanya ayrıcalığı paraya çevrilemez.
Hizmetin verilmesi sırasında yaşanabilecek teknik ya da lojistik sorun ve aksaklılardan VISA ve iştirakleri sorumlu değildir.
Kampanyayı düzenleyen kuruluş, kampanya koşullarında değişiklik yapma ve istediği zaman kampanyayı sonlandırma hakkını saklı tutar.
Böyle bir durumda yeni koşullar www.beymen.com ve www.visa.com.tr’de duyurulacaktır. Kampanyaya katılan herkes kampanya koşullarını kabul etmiş sayılır.
Kampanyayı düzenleyen kuruluşlar Beymen ve VISA kötü niyetli kullanımları eleme hakkına sahiptir.
Ayrıca, kampanya boyunca, kampanya katılımlarını olumsuz yönde etkileyecek şekilde mobil ve/veya bilgisayar teknolojilerini ve/veya başka unsuları kullanarak hile yaptığı tespit edilen katılımcının o güne kadar olan bütün katılım verilerini ve kazandıkları indirimleri hiçbir uyarı yapmadan iptal etme hakkını saklı tutarlar.

0 0 Oy
Kampanyayı Oyla
Abonelik
Bildir

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x