Axess Boyner kampanyası ile 250 TL alışverişe 50 TL puan fırsatı

  • 28 Ekim 2011
Axess Boyner kampanyası ile 250 TL alışverişe 50 TL puan fırsatı

Axess kredi kartı sahipleri Boyner mağazalarında çok daha kazançlı.Boyner, Boyner Beauté, Boyner Sports ve Boyner Evde Mağazaları’ndan 28 Ekim – 9 Kasım 2011 tarihleri arasında FISH, Axess, Wings, Citi Axess, Carrefour Axess, Wings Business, Axess Business ve Neo ile yapılacak her 250TL alışverişe 50TL chip-para sizleri bekliyor kaçırmayın !

Kampanya Detayı:

  • 28 Ekim – 9 Kasım 2011 tarihleri arasında Boyner,Boyner Beauté,Boyner Sports ve Boyner Evde Mağazaları’ndan FISH, Axess, Wings, Citi Axess, Carrefour Axess, Wings Business, Axess Business ve Neo ile yapılacak her 250TL alışveriş 50TL chip-para kazandırır. Kampanya tek ödeme ve vade farksız taksitli alışverişlerde geçerlidir.
  • Kazanılan Chip-paralar; 28 Ekim – 13 Kasım 2011 arasında SADECE Boyner, Boyner Sports ve Boyner Evde Mağazaları’ndan tek seferde yapılacak 50TL üzeri alışverişte geçerli olup Boyner Outlet, BSSD, E-ticaret, indirimli ürünlerde, toplu alımlarda, Gift Card’da, Elektrikli ürün, Saat ve Gözlük reyonlarında, Boyner College, Momento, E-bebek, Kozmetik reyonunda, Boyner Yayınları, Yakatarla, Barbie ve Hot weels’te, oyun konsollarında, bisikletlerde, kondisyon aletleri alışverişlerinde ve Kelebekli ürünlerde geçerli değildir.
  • Chip-paralar ile yapılan alışveriş dahilindeki ürünlerin iadesi halinde, chip-para bedeli iade edilen ürün bedelinden düşülerek işlem yapılacaktır.
  •  Chip-para karşılığı para iadesi yapılamaz. Chip-para kazanımı 400TL ile sınırlıdır. Detaylar Boyner Mağazaları’nda!
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.