Boyner 250 TL alışverişe 50 TL hediye çeki

  • 01 Aralık 2014
Boyner 250 TL alışverişe 50 TL hediye çeki

Boyner yeni sezon kampanyaları devam ediyor. Boyner mağazaları ve internet sitesinde Garanti bankası kartları ve Boyner kart ile yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerde 50 TL değerinde hediye çeki fırsatı sizleri bekliyor.

Kampanya Ayrıntıları

  • 1 – 10 Aralık 2014 tarihleri arasında Boyner, Boyner Sports Mağazalar’ından ve Boyner.com.tr’de Garanti Bankası Kartları ve Boyner Anahtar ile yapılacak her 250TL alışveriş 50TL değerinde hediye çeki kazandırır.
  • Hediye Çeki kazanımı 15 adet çek ile sınırlıdır. Nakit ve kredi kartı ile alışverişlerde kazanılır, Gift Card alımlarında ve kullanımında hediye çeki kazanılamaz. Bir faturada bir çek kazanılır, bir faturada bir çek kullanılabilir.
  • Boyner Mağazaları’ndan kazanılan hediye çekleri Boyner Mağazaları’nda, eticaretten kazanılan hediye çekleri eticarette harcanabilir.
  •  Kazanılan hediye çekleri; 1 – 11 Aralık 2014 tarihleri arasında SADECE Boyner, Boyner Sports Mağazalar’ından tek seferde yapılacak 100 TL üzeri alışverişte geçerlidir.
  • Bir faturada bir çek kullanılır. İndirimli alışverişlerde kalan tutar çek tutarının üzerindeyse çek kullanılabilir.
  • Hediye çekleri; toplu alımlarda, Kelebekli ürünlerde, Gift Card’ta, Ev reyonlarında, Elektrikli ürünlerde, Boyner College, Boyner Yayınları, Saat ve gözlük reyonunda, elektrikli ve elektronik ürünlerde, Barbie ve Hot Wheels’te, bisikletlerde, kondisyon aletleri, All Dergisi alışverişlerinde, akülü arabalarda ve Kozmetik reyonuna ait muhtelif yasaklı ürünlerde geçerli değildir.
  • Hediye çekleri Boyner Anahtar ile yapılan alışverişlerde kullanılabilir. Müşteri hediye çeki kazandığı alışveriş dahilindeki ürünlerin tamamını iade eder ve satış bedeli nakit veya kredi kartına iade sureti ile müşteriye geri verilir ise, hediye çekleri geçerliliğini yitirecek olup, söz konusu alışveriş sebebi ile kazanılan hediye çekinin de Boyner’e iade edilmesi zorunludur.
  • Hediye çekleri ile yapılan alışverişler dahilindeki ürünlerin iadesi halinde, çek bedeli iade edilen ürün bedelinden düşülerek işlem yapılacaktır. Hediye Çeki karşılığı para iadesi yapılamaz.
  • Hediye çeklerinin kaybedilmesi halinde Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş.’ nin hiçbir sorumluluğu yoktur.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.