Kampanya ve İndirim Haberleri

Boyner Kelebek indirimleri kampanyası NET %50 indirim

  • 07 Kasım 2018
Boyner Kelebek indirimleri kampanyası NET %50 indirim

Boyner mağazaları ve internet sitesinde başlayan Çılgın kelebek indirim kampanyası kapsamında birçok markada NET %50 indirim fırsatı sizleri bekliyor. Kampanya 9-11 Kasım 2018 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Boyner Çılgın Kelebek Kampanyasında kadın, erkek, çocuk, aktif spor ve ev koleksiyonlarında kış modasına dair her şeye, kozmetikte dünya markalarının ürünlerine “NET %50 Çılgın Kelebek İndirimi” ile sahip olunabilecek.

9 – 10 – 11 Kasım 2018 tarihlerinde Boyner Mağazalarında saat 24:00’e kadar açık olacağı kampanya süresi boyunca Milyonlarca Kelebekli üründe ister Net %50 indirimli isterseniz Hopililer %50 Paracık kazanacaklar.

Hopililer kampanyada kazandıkları Paracıkları alışverişlerinde %25 daha fazla harcayabilecek. (Örnek: Çılgın Kelebek Logolu 200 TL’lik ürünü Hopi kampanyası ile aldığınızda Hopi hesabınıza 100 TL yüklenecek olup, kazandığınız 100 TL’yi alışverişinizde 125 TL olarak kullanabileceksiniz. )

Boyner’in mağazalarıyla birlikte internet mağazası boyner.com.tr’de de uygulanacak kampanyada, tüketiciler milyonlarca kelebekli üründe net yüzde 50 indirimden yararlanırken, Hopi Paracık kazanma fırsatı, Axess ve CardFinans’a özel 9 taksit ödeme ayrıcalığıyla alışveriş yapabilecekler.

0 0 Oy
Kampanyayı Oyla
Abonelik
Bildir
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x