Boyner maximum kart kampanyasında 50 TL hediye çeki fırsatı

  • 07 Mayıs 2013
Boyner maximum kart kampanyasında 50 TL hediye çeki fırsatı

Boyner mağazalarında maximum kredi kartı sahiplerine özel kampanyada bu ay 7-12 Mayıs 2013 tarihleri arasında  her 250 TL ve üzeri alışverişe 50 TL değerinde hediye çeki fırsatı sunuluyor. Üstelik Maximum Kart’a özel 10 taksit fırsatı sizleri bekliyor.

Kampanya Detayları

  • MaxiPuan bozdurarak ve Maximum Fırsat kapsamında yapılan işlemler ilave taksit ve erteleme kampanyası kapsamında değerlendirilmeyecektir.
  • Vadematik ve Şirket kredi kartları kampanyaya dahil değildir.
  • Maximiles Kartları ve Ziraat Maximum Kartlar kampanyaya dahildir.
  • Hediye Çeki kampanyası 02-12 Mayıs 2013 tarihleri arasında Boyner, Boyner Sports ve Boyner Evde Mağazaları’ndan Maximum özellikli kredi kartları ve banka kartları ile Maximum özellikli POS cihazlarından yapılacak her 250TL alışveriş 50TL değerinde hediye çeki kazandırır. Kampanya Boyner Anahtar ile yapılan alışverişlerde geçerlidir.
  • Hediye Çeki kazanımı 15 adet çek ile sınırlıdır.
  • Kazanılan hediye çekleri; 2-19 Mayıs 2013 tarihleri arasında SADECE Boyner, Boyner Sports ve Boyner Evde Mağazaları’ndan tek seferde yapılacak 50 TL üzeri alışverişte geçerlidir. Bir faturada bir çek kullanılır. İndirimli alışverişlerde kalan tutar çek tutarının üzerindeyse çek kullanılabilir. Hediye çekleri; Boyner Outlet, BSSD, E-ticaret, toplu alımlarda, Kelebekli ürünlerde, Gift Card’ta, Ev reyonlarında(Boyner Evde hariç), Elektrikli ürünlerde, Boyner College, Boyner Yayınları, Yakatarla, Calvin Klein, Saat ve gözlük reyonunda, Barbie ve Hot Wheels’te, oyun konsollarında, bisikletlerde, kondisyon aletleri, TEGV ürünleri, All Dergisi alışverişlerinde, akülü arabalarda ve Kozmetik reyonunda geçerli değildir.
  • Hediye çekleri Boyner Anahtar ile yapılan alışverişlerde kullanılabilir. Müşteri hediye çeki kazandığı alışveriş dahilindeki ürünlerin tamamını iade eder ve satış bedeli nakit veya kredi kartına iade sureti ile müşteriye geri verilir ise, hediye çekleri geçerliliğini yitirecek olup, söz konusu alışveriş sebebi ile kazanılan hediye çekinin de Boyner’e iade edilmesi zorunludur.
  • Hediye çekleri ile yapılan alışverişler dahilindeki ürünlerin iadesi halinde, çek bedeli iade edilen ürün bedelinden düşülerek işlem yapılacaktır.
  • Hediye Çeki karşılığı para iadesi yapılamaz. Hediye çeklerinin kaybedilmesi halinde T. İş Bankası ve Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş.’nin hiçbir sorumluluğu yoktur.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ