Boynerde bonusa özel 50 TL hediye çeki ve 10 taksit kampanyası

  • 10 Kasım 2013
Boynerde bonusa özel 50 TL hediye çeki ve 10 taksit kampanyası

Boyner mağazalarında kampanya ve indirimler devam ediyor. Boynerde bu ay 17 Kasım 2013 tarihine kadar sürecek kampanyada bonus kredi kartı sahiplerine özel 50 TL hediye çeki ve 10 taksit kolaylığı sizleri bekliyor.

Kampanya Detayları

  • Hediye Çeki kampanyası 8 – 17 Kasım 2013 tarihleri arasında Boyner, Boyner Sports, www.boyner.com.tr ve Boyner Evde Mağazaları’ndan Garanti Bankası Kartları ile yapılacak her 250TL alışveriş 50TL değerinde hediye çeki kazandırır.
  • Kampanyaya Tüm Garanti Bonus, Money Bonus, Miles&Smiles Kredi Kartı, American Express Card, FLEXI, TEB Bonus, ING Bonus, Şeker Bonus, Deniz Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Eurobank Tekfen Bonus, PTT Bonus, Abank Bonus, Tekstilbank Bonus, Bonus Business, Miles & Smiles Business ve American Express Business Card dahildir.
  • Kampanyaya Sanal ve kontörlü kartlar dahil değildir.
  • Kampanya Boyner Anahtar ile yapılan alışverişlerde geçerlidir. Hediye Çeki kazanımı 15 adet çek ile sınırlıdır. Kazanılan hediye çekleri; 8 – 24 Kasım 2013 tarihleri arasında SADECE Boyner, Boyner Sports ve Boyner Evde Mağazaları’ndan tek seferde yapılacak 50 TL üzeri alışverişte geçerlidir.
  • Bir faturada bir çek kullanılır. İndirimli alışverişlerde kalan tutar çek tutarının üzerindeyse çek kullanılabilir. Hediye çekleri; Boyner Outlet, BSSD, E-ticaret, toplu alımlarda, Kelebekli ürünlerde, Gift Card’ta, Ev reyonlarında(Boyner Evde hariç), Elektrikli ürünlerde, Boyner College, Boyner Yayınları, Calvin Klein, Saat ve gözlük reyonunda, Barbie ve Hot Wheels’te, oyun konsollarında, bisikletlerde, kondisyon aletleri, TEGV ürünleri, All Dergisi alışverişlerinde, akülü arabalarda ve Kozmetik reyonunda geçerli değildir.
  • Hediye çekleri Boyner Anahtar ile yapılan alışverişlerde kullanılabilir. Müşteri hediye çeki kazandığı alışveriş dahilindeki ürünlerin tamamını iade eder ve satış bedeli nakit veya kredi kartına iade sureti ile müşteriye geri verilir ise, hediye çekleri geçerliliğini yitirecek olup, söz konusu alışveriş sebebi ile kazanılan hediye çekinin de Boyner’e iade edilmesi zorunludur.
  • Hediye çekleri ile yapılan alışverişler dahilindeki ürünlerin iadesi halinde, çek bedeli iade edilen ürün bedelinden düşülerek işlem yapılacaktır.
  • Hediye Çeki karşılığı para iadesi yapılamaz. Hediye çeklerinin kaybedilmesi halinde Garanti Bankası’nın ve Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş.’ nin hiçbir sorumluluğu yoktur.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ