Boynerde yapacağınız alışverişlerde navigasyon cihazı hediye

 • 30 Eylül 2013
Boynerde yapacağınız alışverişlerde navigasyon cihazı hediye

Boyner mağazalarında kampanya ve indirimler devam ediyor. Boynerde şimdi 750 TL ve üzeri alışverişlerinizde Piranha marka navigasyon cihazı hediye ediliyor.

Kampanya Detayı:

 • 26 Eylül – 9 Ekim 2013 tarihleri arasında E-ticaret Mağazası’nda Boyner Anahtar’la tek seferde 750TL ve üzeri nakit veya kredi kartı ile yapılan alışverişlerde bir adet Piranha marka navigasyon cihazı hediye edilecektir.
 • Tüm indirimler düşüldükten sonra kalan tutar 750 TL ve üzerinde ise navigasyon cihazı hediyesine hak kazanılır.
 • Bir kişi sadece bir adet navigasyon cihazı kazanabilir. Hediye ürünler 5 adet stokla sınırlıdır.
 • Hediye ürünün garanti belgesi Boyner tarafından onaylanmış olmalıdır, onaylanmış garanti belgesine istinaden hediye ürünün garanti başlangıç tarihi fatura tarihi olacaktır.
 • Hediye ürün hediyeye hak kazanılan alışverişteki ürünler ve fatura ile birlikte kargo ile gönderilir.
 • Teslimat sonrasında zarar görmüş, kutunun içindeki parçaları eksik, hasarlı veya kusurlu ürünlerin değişimi talep edilemez. Müşteri teslim aldığı hediye ürünü kullanılmamış ve/veya hasar görmemiş olarak tam ve hasarsız biçimde teslim aldığını kabul eder. Kullanılmış ve/veya hasar görmüş ürünler için doğrudan Piranha Bilişim Teknolojileri ve Paz. San. Tic. Ltd. Şti.’nin yetkili servisleri ile iletişime geçilmelidir. Kutu içindeki ürünler garanti belgesi onaylanmış olması koşuluyla  Piranha Bilişim Teknolojileri ve Paz. San. Tic. Ltd. Şti.’nin güvencesindedir.
 • Garanti koşulları Piranha Bilişim Teknolojileri ve Paz. San. Tic. Ltd. Şti.’nin anlaşmalı olduğu şirketlerden hizmet alınması durumunda geçerlidir.
 • Toplu alışverişler kampanyaya dahil değildir.
 • Hediye kazanılan alışveriş dahilindeki ürünlerin tamamı veya bir kısmı iade edilir, bunun sonucunda ürünlerin toplam bedeli 750 TL’nin altına düşer ve iade edilen satış bedeli havale veya kredi kartına iade sureti ile müşteriye geri verilir ise, söz konusu alışveriş sebebi ile kazanılan hediyenin orjinal ambalajı, aksesuarları, kullanma kılavuzu dahil tüm unsurları ile birlikte hasarsız ve eksiksiz olarak Boyner’ e iade edilmesi zorunludur.
 • Hediye ürünün Boyner’e iade edilmemesi durumunda sözkonusu hediyenin kazanıldığı alışverişin faturasında yer alan hediye tutarı iade edilecek ürünlerin bedelinden mahsup edilmek suretiyle,  İade edilecek ürün tutarının hediye ürün bedelini karşılamaması durumunda ise aradaki bedel farkı, müşteriden tahsil edilir.Hediye ürün iadesi karşılığında Boyner’den ücret talep edilemez. Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş. kampanya süresini değiştirme, kapsamını sınırlama ve/veya genişletme hakkını saklı tutar.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ