YKM ve Boyner 100 TL alışverişte 30 TL alt limitsiz hopi para hediye

  • 23 Ekim 2015
YKM ve Boyner 100 TL alışverişte 30 TL alt limitsiz hopi para hediye

YKM ve Boyner online alışveriş sitelerinden yapacağınız 100 TL ve üzeri alışverişlerde alt limitsiz 30 TL değerinde hopi para kazanma fırsatı sizleri bekliyor. Kampanyada kazandığınız puanları istediğiniz tutardaki alışverişlerde kullanabileceksiniz.

Hopi nedir, nasıl puan kazanılır?

Hopi yüzlerce firmanın üye olduğu bir platform. Akıllı telefonunuza yükleyeceğiniz hopi uygulaması ile tüm bu firmalardan yapacağınız alışverişlerde hopi puan kazanacak ve istediğiniz hopi üyesi mağazada harcayabileceksiniz.

Hopi üyesi mağazalar giyimden teknolojiye kadar birçok sektörde faaliyet göstermektedir.

Örneğin YKM mağazasında hopi kimliğinizi göstererek, ykm internet sitesinde hopi kimlik numaranızı girerek kampanyalardan faydalanabilirsiniz.

Güncel Hopi kampanyaları

Boyner ve YKM’de 400 TL alışverişinize 20 Paracık Hediye (03.10.2015-31.10.2015)
3-31 Ekim 2015 tarihleri arasında Boyner, Boyner Evde, Boyner Sports, YKM, YKM Sports Mağazalarında, www.boyner.com.tr ve www.ykm.com.tr’de Hopi uygulaması ile yapılacak 400 TL ve üzeri alışverişte 20 Paracık hediye kazanılır. Tüm indirimler düşüldükten sonra kalan tutar 400 TL ve üzerinde ise 20 Paracık hediye kazanılır. Kampanya kapsamında alınan bu Ürün(ler) usulunce iade edilir/değiştirilir ise Hopi Programı’ndan ürünler için kazanılan Paracık tutarları müşteriden geri alınır. Müşteri’nin başka yeterli Paracık’ı yoksa iade olunacak satış bedelinden nakden (İMF vb.düzenlenmişse tutarından) indirilerek alınır. Birebir değişimlerde aradaki fark müşteriden talep edilmez. Haksız kazanılan/kullanılan tüm Paracıklar-ilgili ürünler için de aynı işlem yapılır. Hopi kazanım kampanyaları ile birleştirilemez. Hopi ve Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş. kampanya süresini değiştirme, kapsamını sınırlama ve/veya genişletme hakkını saklı tutar. Detaylı bilgi Boyner ve YKM Mağazaları’nda!
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.