Clarks ayakkabı 23 Nisan 2. üründe %50 indirim kampanyası

  • 16 Nisan 2015
Clarks ayakkabı 23 Nisan 2. üründe %50 indirim kampanyası

Clarks ayakkabı mağazalarında 23 Nisan 2015 Çocuk bayramına özel kampanyada çocuk ayakkabılarında 2. ürün alımlarınızda %50 indirim fırsatı sizleri bekliyor.

Çocuk Ayak Sağlığı
İngiltere çocuk ayakkabı pazarının 25%’sine sahip olan Clarks, bir ayakkabıyı tasarlarken tasarımından ergonomisine kadar 50 farklı testten geçirerek üretmektedir. Dünyada çocuk ayak sağlığı konusunda en uzman kişilerden olan Bob Hardy, 40 yılı aşkın süredir marka ile işbirliği içinde çalışmaktadır. Clarks’ı diğerlerinden ayıran çocukların gelişim aralıklarına göre farklı ayakkabılar tasarlıyor olmasıdır. Marka bir ilki gerçekleştirerek çocukların ayak ölçümlerini mağaza içinde de bulunan ipadlerle yapmaktadır.
Bu sezon tasarımlar, çocuk ayak sağlığının yanı sıra markanın köklerini yansıtan ruhundan esinleniliyor ve konforun yanında eğlenceyi ön plana çıkarıyor. Sahip olduğu İngiliz stili her dönemdeki çocuğun kendine güvenin artmasını sağlıyor.

23 Nisan’a özel
23 Nisan kutlaması Clarks’lı ayaklardan geçiyor. İngiliz ekolünü taşımak isteyen çocuklara özel, 20-26 Nisan arasında Clarks mağazalarından yapacağınız alışverişlerde ikinci ürün 50% indirimli.
Sezonun öne çıkan görsellerine ekten ulaşabilirsiniz.

Clarks; Özdilek, Mall of Istanbul, Akasya AVM, Capacity AVM, Palladium AVM, Akbatı AVM, Buyaka AVM, Anka Mall ve seçkin mağazalarda…

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.