Ds Damat axess kart kampanyası 1 – 17 Haziran 2018

  • 01 Haziran 2018
Ds Damat axess kart kampanyası 1 – 17 Haziran 2018

Axess kredi kartı sahipleri Ds Damat mağazalarından yapacakları 300 TL ve üzeri alışverişlerde 30 TL değerinde chip para kazanacak. Kampanya 1 – 17 Haziran 2018 tarihleri arasında geçerli olacaktır. Kazanılan chip paralar karta anında yüklenecek ve 30 Haziran 2018 tarihine kadar sadece DS Damat mağazalarında geçerli olacaktır.

Kampanya Ayrıntıları
  • 1 – 17 Haziran 2018 tarihleri arasında D’S Damat mağazalarından tek seferde yapılacak ilk 300 TL ve üzeri tek ödeme ve taksitli alışverişinize 30 TL chip-para sunulmaktadır.
  • Chip-para hediyesi, kampanya koşulları gerçekleştirildikten sonra karta anında yüklenecektir ve 30 Haziran 2018 tarihine kadar D’S Damat mağazalarında kullanılabilecektir. Kullanılmayan chip-paralar 1 Temmuz 2018 tarihinde geri alınacaktır.
  • Axess, Wings, Free, Neo kartlar ile bu kartlara bağlı ek kartlar kampanyaya dahildir. Bank O’Card Axess ve Ticari kartlar ise puan kampanyasına dahil değildir. Online alışverişler kampanyaya dahil değildir.
  • Chip-para kampanyası müşteri bazındadır. Bir müşteri asıl ve ek kartları ile yapacağı harcamaların toplamından kampanyadan bir defa en fazla 30 TL chip-para kazanabilir. Kazanılan ödül tutarı, müşterinin kampanya kapsamındaki en son harcamasını gerçekleştirdiği kartına yüklenecektir. Nakit çekim, eft/havale, fon alım/satım, BES işlemleri, anlık/otomatik fatura, vergi ödemeleri ve chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. İptal ve iade işlemlerinde yüklenen chip-para iade alınacaktır. Chip-para’nın kullanılmış olması halinde ekstreye borç yansıtılacaktır.
  • Axess’e özel 2 Şubat – 31 Temmuz 2018 tarihleri arasında D’S Damat’ta alt limitsiz vade farksız 2 taksitli alışverişlerinizde +4 taksit ile 6 taksit sunulmaktadır. Kampanyadan Axess, Wings, Free, Axess Exi26 asıl/ek ve sanal kart sahipleri ve Bank’O Card Axess sahipleri faydalanabilir. Free için kampanya katılım ücreti kampanya ve işlem başına 2,9 TL olup ilk ekstreye yansıtılacaktır.
Abonelik
Bildir

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x