Ds Damat axess kart kampanyası 1 – 17 Haziran 2018

  • 01 Haziran 2018
Ds Damat axess kart kampanyası 1 – 17 Haziran 2018

Axess kredi kartı sahipleri Ds Damat mağazalarından yapacakları 300 TL ve üzeri alışverişlerde 30 TL değerinde chip para kazanacak. Kampanya 1 – 17 Haziran 2018 tarihleri arasında geçerli olacaktır. Kazanılan chip paralar karta anında yüklenecek ve 30 Haziran 2018 tarihine kadar sadece DS Damat mağazalarında geçerli olacaktır.

Kampanya Ayrıntıları
  • 1 – 17 Haziran 2018 tarihleri arasında D’S Damat mağazalarından tek seferde yapılacak ilk 300 TL ve üzeri tek ödeme ve taksitli alışverişinize 30 TL chip-para sunulmaktadır.
  • Chip-para hediyesi, kampanya koşulları gerçekleştirildikten sonra karta anında yüklenecektir ve 30 Haziran 2018 tarihine kadar D’S Damat mağazalarında kullanılabilecektir. Kullanılmayan chip-paralar 1 Temmuz 2018 tarihinde geri alınacaktır.
  • Axess, Wings, Free, Neo kartlar ile bu kartlara bağlı ek kartlar kampanyaya dahildir. Bank O’Card Axess ve Ticari kartlar ise puan kampanyasına dahil değildir. Online alışverişler kampanyaya dahil değildir.
  • Chip-para kampanyası müşteri bazındadır. Bir müşteri asıl ve ek kartları ile yapacağı harcamaların toplamından kampanyadan bir defa en fazla 30 TL chip-para kazanabilir. Kazanılan ödül tutarı, müşterinin kampanya kapsamındaki en son harcamasını gerçekleştirdiği kartına yüklenecektir. Nakit çekim, eft/havale, fon alım/satım, BES işlemleri, anlık/otomatik fatura, vergi ödemeleri ve chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. İptal ve iade işlemlerinde yüklenen chip-para iade alınacaktır. Chip-para’nın kullanılmış olması halinde ekstreye borç yansıtılacaktır.
  • Axess’e özel 2 Şubat – 31 Temmuz 2018 tarihleri arasında D’S Damat’ta alt limitsiz vade farksız 2 taksitli alışverişlerinizde +4 taksit ile 6 taksit sunulmaktadır. Kampanyadan Axess, Wings, Free, Axess Exi26 asıl/ek ve sanal kart sahipleri ve Bank’O Card Axess sahipleri faydalanabilir. Free için kampanya katılım ücreti kampanya ve işlem başına 2,9 TL olup ilk ekstreye yansıtılacaktır.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.