Ds damat axess kredi kartına özel 40 TL hediye kampanyası 1 – 16 Eylül 2018

  • 02 Eylül 2018
Ds damat axess kredi kartına özel 40 TL hediye kampanyası 1 – 16 Eylül 2018

Axess kredi kartı kazandırmaya devam ediyor. Axess ile Ds Damat mağazalarından yapacağınız 400 TL ve üzeri alışverişlerde 40 TL değerinde hediye chip para fırsatı sizleri bekliyor. Kampanya 1 – 16 Eylül 2018 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Kazanılan chip-paralar 30 Eylül 2018 tarihine kadar D’S damat mağazalarında kullanılabilecektir.
Kampanya Ayrıntıları
  • 1 – 16 Eylül 2018 tarihleri arasında D’S damat mağazalarından tek seferde yapılacak ilk 400 TL ve üzeri tek ödeme ve taksitli alışverişinize 40 TL chip-para sunulmaktadır.
  • Chip-para hediyesi, kampanya koşulları gerçekleştirildikten sonra karta anında yüklenecektir ve 30 Eylül 2018 tarihine kadar D’S damat mağazalarında kullanılabilecektir. Kullanılmayan chip-paralar 1 Ekim 2018 tarihinde geri alınacaktır.
  • Axess, Wings, Free, Neo kartlar ile bu kartlara bağlı ek kartlar kampanyaya dahildir. Bank O’Card Axess ve Ticari kartlar ise puan kampanyasına dahil değildir. Online alışverişler kampanyaya dahil değildir.
  • Chip-para kampanyası müşteri bazındadır. Bir müşteri asıl ve ek kartları ile yapacağı harcamaların toplamından kampanyadan bir defa en fazla 40 TL chip-para kazanabilir. Kazanılan ödül tutarı, müşterinin kampanya kapsamındaki en son harcamasını gerçekleştirdiği kartına yüklenecektir. Nakit çekim, eft/havale, fon alım/satım, BES işlemleri, anlık/otomatik fatura, vergi ödemeleri ve chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. İptal ve iade işlemlerinde yüklenen chip-para iade alınacaktır. Chip-para’nın kullanılmış olması halinde ekstreye borç yansıtılacaktır.
  • Axess’e özel 8 Ağustos 2018 – 15 Ocak 2019 tarihleri arasında D’S damat’ta alt limitsiz vade farksız 2 taksitli alışverişlerinizde +4 taksit ile 6 taksit sunulmaktadır. Kampanyadan Axess, Wings, Free, Axess Exi26 asıl/ek ve sanal kart sahipleri ve Bank’O Card Axess sahipleri faydalanabilir. Free için kampanya katılım ücreti kampanya ve işlem başına 2,9 TL olup ilk ekstreye yansıtılacaktır.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.