Ds damat axess kredi kartına özel 40 TL hediye kampanyası 1 – 16 Eylül 2018

  • 02 Eylül 2018
Ds damat axess kredi kartına özel 40 TL hediye kampanyası 1 – 16 Eylül 2018

Axess kredi kartı kazandırmaya devam ediyor. Axess ile Ds Damat mağazalarından yapacağınız 400 TL ve üzeri alışverişlerde 40 TL değerinde hediye chip para fırsatı sizleri bekliyor. Kampanya 1 – 16 Eylül 2018 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Kazanılan chip-paralar 30 Eylül 2018 tarihine kadar D’S damat mağazalarında kullanılabilecektir.
Kampanya Ayrıntıları
  • 1 – 16 Eylül 2018 tarihleri arasında D’S damat mağazalarından tek seferde yapılacak ilk 400 TL ve üzeri tek ödeme ve taksitli alışverişinize 40 TL chip-para sunulmaktadır.
  • Chip-para hediyesi, kampanya koşulları gerçekleştirildikten sonra karta anında yüklenecektir ve 30 Eylül 2018 tarihine kadar D’S damat mağazalarında kullanılabilecektir. Kullanılmayan chip-paralar 1 Ekim 2018 tarihinde geri alınacaktır.
  • Axess, Wings, Free, Neo kartlar ile bu kartlara bağlı ek kartlar kampanyaya dahildir. Bank O’Card Axess ve Ticari kartlar ise puan kampanyasına dahil değildir. Online alışverişler kampanyaya dahil değildir.
  • Chip-para kampanyası müşteri bazındadır. Bir müşteri asıl ve ek kartları ile yapacağı harcamaların toplamından kampanyadan bir defa en fazla 40 TL chip-para kazanabilir. Kazanılan ödül tutarı, müşterinin kampanya kapsamındaki en son harcamasını gerçekleştirdiği kartına yüklenecektir. Nakit çekim, eft/havale, fon alım/satım, BES işlemleri, anlık/otomatik fatura, vergi ödemeleri ve chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. İptal ve iade işlemlerinde yüklenen chip-para iade alınacaktır. Chip-para’nın kullanılmış olması halinde ekstreye borç yansıtılacaktır.
  • Axess’e özel 8 Ağustos 2018 – 15 Ocak 2019 tarihleri arasında D’S damat’ta alt limitsiz vade farksız 2 taksitli alışverişlerinizde +4 taksit ile 6 taksit sunulmaktadır. Kampanyadan Axess, Wings, Free, Axess Exi26 asıl/ek ve sanal kart sahipleri ve Bank’O Card Axess sahipleri faydalanabilir. Free için kampanya katılım ücreti kampanya ve işlem başına 2,9 TL olup ilk ekstreye yansıtılacaktır.
Abonelik
Bildir

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x