Kampanya ve İndirim Haberleri

Defacto erken yaz kampanyası %20 indirim 15 – 24 Mart 2019

  • 16 Mart 2019
Defacto erken yaz kampanyası %20 indirim 15 – 24 Mart 2019

Defacto online alışveriş sitesinde 2019 erken yaz kampanyası kapsamında sepette %20 indirim fırsatı sizleri bekliyor. Kampanya bu hafta 15 – 24 Mart 2019 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Kampanya Ayrıntıları
Defacto.com.tr’de 15-24 Mart 2019 tarihleri arasında sepette %20 indirim kampanyası dahilinde www.defacto.com.tr/erken-yaz-firsati-sepette-20-indirim linki üzerinden verilecek tüm siparişlerde sepette %20 indirim kampanyası uygulanmaktadır.
Kampanya 24 Mart 2019 saat 10:00’a kadar geçerlidir.
Kampanya dahilinde www.defacto.com.tr’den yapılacak kampanyalı ürün alışverişlerinde sepette anında %20 indirim uygulanır.
Kampanya dahilinde verilecek indirim sanal mağazada sepette ödeme anında ödeme tutarına yansıtılacak olup banka tarafından işlem anında veya sonrasında karta herhangi bir indirim, ödül veya çek yansıtılmayacaktır.
Kampanya kapsamındaki indirim; tüm indirimler düşüldükten sonra, fatura tutarı kampanya koşullarını sağlıyorsa gerçekleşir.
Kampanya, kargo kampanyası ve ödeme tipi kampanyalar ile birleşebilir ve bunların haricindeki diğer kampanyalar ile birleşemez.
Kargo ve kapıda ödeme hizmet bedeli kampanya kapsamında değildir.
Kampanya, indirim kodu ve hediye çekleri ile birleşemez.
Kampanyalı ürünlerin iadesinde, indirim oranı sepetteki ürünlere oransal olarak bölünür ve ürünün fiyatından düşülerek iade edilir.
Kampanya farklı kampanyalarla birleştirilemez.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ