Derimod 2012 öğretmenler günü kampanyası %15 indirim

  • 23 Kasım 2012
Derimod 2012 öğretmenler günü kampanyası %15 indirim

Derimod mağazalarında kampanya ve indirimler sürüyor. Yeni sezon deri ürünlerde geçerli indirimlere ek olarak 2012 Öğretmenler gününe özel kampanyasında tüm öğretmenlere ekstra %15 indirim sunan Derimod 23-25 Kasım 2012 tarihleri arasında sizleri Derimod mağazalarına davet ediyor.

Kampanyada Finansbank POS’larından yapacağınız alışverişlerde tüm öğretmenlere ekstra %15 indirim ve 10 taksit fırsatı!

Kampanya Detayları

  • 21-25 Kasım 2012 tarihleri arasında Derimod’da Finansbank kredi kartlarıyla Finansbank POS’larından yapılacak alışverişlerde sadece öğretmenlere ekstra %15  indirim sunulacak olup, ayrıca müşterinin isteğine bağlı olarak 4 taksitli alışverişlere +6 taksit sunulacaktır. Artı taksit kampanyası herkes için geçerli olup, öğretmen indiriminden yararlanmak isteyen öğretmenlerin satış görevlisine öğretmen kartını göstermeleri gerekmektedir.
  • Finansbank banka kartları ve Parapuan’la yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
    Derimod’un tüm müşterilerine sunduğu genel kampanyalar için detaylı bilgi Derimod Mağazaları’ndan alınabilir. Finansbank’ın bu kampanyalar ile ilgili bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
  • Üye marka ve taksit bilgileri ile kampanya içeriklerinde meydana gelebilecek değişikliklerin internet sitemize yansıtılmasında kısa süreli gecikmeler yaşanabileceği hususunun göz önünde bulundurulmasını rica ederiz.
  • Finansbank kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ