Derimod deri ceketlerde cardfinans kampanyasında %10 indirim fırsatı

  • 09 Kasım 2012
Derimod deri ceketlerde cardfinans kampanyasında %10 indirim fırsatı

Derimod kışa hazır. 2013 kış sezonu deri giyim ürünlerinde kampanyalar devam ediyor. Derimod bay ve bayan deri ceketlerde şimdi kampanya fiyatları sizleri bekliyor. Üstelik Cardfinans kredi kartı sahiplerine özel kampanyada 31 Aralık 2012 tarihine kadar  Finansbank POS’larından yapacağınız alışverişlerde deri ceketlere %10 indirim ve 10 taksit fırsatı sizleri bekliyor.

Kampanya Detayları

  • 31.12.2012 tarihine kadar Derimod’da Finansbank kredi kartlarıyla Finansbank POS’larından yapılacak alışverişlerde deri ceketlere    %10 indirim sunulacak olup, ayrıca müşterinin isteğine bağlı olarak 4 taksitli alışverişlere +6 taksit sunulacaktır.İndirim kampanyası sadece deri ceketlerde geçerli olup, artı taksit kampanyası tüm ürünlerde geçerlidir.
  • Finansbank banka kartları ve Parapuan’la yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
  • Derimod’un tüm müşterilerine sunduğu genel kampanyalar için detaylı bilgi Derimod Mağazaları’ndan alınabilir. Finansbank’ın bu kampanyalar ile ilgili bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
  • Üye marka ve taksit bilgileri ile kampanya içeriklerinde meydana gelebilecek değişikliklerin internet sitemize yansıtılmasında kısa süreli gecikmeler yaşanabileceği hususunun göz önünde bulundurulmasını rica ederiz.
  • Finansbank kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. yasar onal dedi ki:

    sıyah ve kısa derımont

BİR YORUM YAZ