Kampanya ve İndirim Haberleri

Fabrika giyim 2014 yaz sezon ürünlerinde tablet ve telefon hediye

  • 13 Nisan 2014
Fabrika giyim 2014 yaz sezon ürünlerinde tablet ve telefon hediye

Fabrika giyim mağazalarında 2014 yaz sezon ürünlerinde harika hediyeler sizleri bekliyor. Kampanya kapsamında 13-21 Nisan 2014 tarihleri arasında 699 TL ve üzeri harcamada Casper Via 7″ tablet bilgisayar, 999 TL üzeri harcamanızda ise HTC Desire 200 telefon hediye fırsatı sizleri bekliyor.

Kampanya Detayları

  • Kampanya dahilinde hediye edilecek urunler, mağazalarda alışveriş sonrasında hediye edilecek ve mağaza imkanlarına göre hemen veya azami 20 gün içinde ilgili mağazadan teslim olunacaktır. Müşterilerimiz bu kapsamda ve tek seferde 699-TL ve 999-TL tutarında alış-veriş yapmamakla birlikte Casper Via7’’ (CTA-E07-14A) ve HTC Desire 200  telefon hediye kampanyasından faydalanmak istedikleri takdirde alışverişlerini bu tutarlarda olmak üzere mağazalarda bu kampanyaya özel satılan “Hediye Kartları”ndan (bir seferde) satın alabilirler.
  • Hediye;Casper Via7’’ (CTA-E07-14A) ve HTC Desire 200  telefon “Hediye Kartları”nı satın alanlara verilir (satın alınan hediye kartını kullanarak alış-veriş yapan başka kişilere Casper Via7’’ (CTA-E07-14A) ve HTC Desire 200  telefon verilmeyeceği gibi satın alanca yapılan alışverişler içinde tekrar verilmez).
  • Hediye kartların son kullanım tarihi yoktur,her dönem kullanılabilir ve ilk sezon (indirimsiz) satış fiyatları üzerinden satın alınmasında kullanılabilir; kısmen/tamamen kullanılmayan Hediye Kartı mukabili nakit ödemesi/iadesi yapılamaz; gönderilmiş/teslim olunmuş hediyenin ve Hediye Kartlarının kaybolması/hasara uğraması vb. hallerden hiç bir sorumluluk kabul edilmez, herhangibir bedel verilmez.
  • Hediye teslim öncesinde yada sonrasında (AY Marka Mağazacılık A.Ş’ce kabul olunabilecek) herhangibir sebeple alışveriş konusu ürünlerin iade edilmesinden ve/veya ilgili satışa ilişkin olarak kredi kartı bankasına AY Marka Mağazacılık A.Ş’ye ödeme ile ilgili herhangibir itirazda bulunulmasından ötürü Ay Marka Mağazacılık A.Ş’nin ilgili tahsilatı yapamaması ve/veya satış bedelinin kredi kartına iade vs suretiyle kısmen/tamamen geri verilmesi durumunda söz konusu alış-veriş sebebiyle herhangibir hediye verilmeyeceği gibi, verilmiş ise hediyenin, keza satın alınan ilgili ürünlerin ambalajları bozulmamış ve kullanılmamış şekilde AY Marka Mağazacılık A.Ş.’ye derhal eksiksiz, kusursuz ve hasarsız olarak iade edilmesi gerekmektedir; Hediye veya ürünlerin her ne sebepten olursa olsun bu şekilde iade edilmemesi halinde AY Marka Mağazacılık A.Ş’den alışveriş konusu ürünlerin bedeli dahil herhangibir meblağ talep edilemez ve sair hiçbir hak talebinde bulunulmaz.
  • Kampanyadan faydalanılarak alınan ürünlerin iade alındığı hallerde sadece iade ürün tutarı değerinde (Fabrika mağazasında alışveriş amacıyla kullanım sağlayan) “Alışveriş Çeki” verilmeyecektir.İade edilen ürünün tutarı kadar Hediye Kart’a aktarılacaktır.Hediye Casper Via7’’ (CTA-E07-14A) ve HTC Desire 200  telefon faturada gösterilen değeri müşteriden nakit olarak tahsil edilmedikçe alışveriş konusu ürünlerde de iade alınmayacak ve müşteriye “Alışveriş Çeki” verilmeyecektir.
  • Bu şartlar,  hediye kartların AY Marka Mağazacılık A.Ş. taktirine göre geri alındığı hallerde de aynen/kıyasen geçerlidir.Bu kampanya başka kampanyalarla ve sadakat kart faydası ile birleştirilemez.
  • E-ticaret sitesinde; www.fabrika-tr.com adresinde kampanya geçerli değildir.
0 0 Oy
Kampanyayı Oyla
Abonelik
Bildir
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x