Flo garaj günleri Bağcılar mağazasında 11 Nisan – 25 Mayıs 2015

  • 09 Nisan 2015
Flo garaj günleri Bağcılar mağazasında 11 Nisan – 25 Mayıs 2015

FLO garaj günleri indirim kampanyasında İstanbul Bağcılar’daki merkez yönetim mağazasında muhteşem fiyatlarla dünya markası ürünleri sizlerle buluşturuyor. Kampanya 11 Nisan – 25 Mayıs 2015 tarihleri arasında geçerli olacak ve %80’e varan indirimlerin yanında ilk 2 gün 3 al 2 öde fırsatı sunulacak.

Güncel moda ve geniş bir ürün yelpazesini ulaşılabilir fiyatlar ile sunan FLO, Bağcılar’daki yönetim merkezinde düzenleyeceği FLO Garaj Günleri ile binlerce çeşit ürünü 9,99 TL’den başlayan fiyatlarla müşterileriyle buluşturuyor.  11 Nisan – 25 Mayıs 2015 tarihleri arasında gerçekleşecek olan FLO Garaj Günleri’nde açılışa özel olarak 11 – 12 Nisan tarihlerinde aksesuar hariç tüm ürünlerde geçerli “3 al 2 öde” kampanyası yapılacak.

FLO Garaj Günleri’nde dünyaca ünlü Lumberjack ve Dockers gibi markaların yanı sıra; ayak sağlığı, konfor ve rahatlığın sembolü olan Polaris; genç, dinamik ve enerjik kitlenin tercihi Kinetix; çocukların en sevdiği kahramanlardan SPIDER-MAN, Winx, Ben10 gibi lisanslı ürünler ile Nike, Converse, Puma gibi dünyaca ünlü spor markaları, %80’e varan indirimlerle tüketicilerle buluşuyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.