Flo garaj günlerinde her gün bir ayakkabı 5 TL

  • 12 Eylül 2013
Flo garaj günlerinde her gün bir ayakkabı 5 TL

Flo her yıl düzenlediği garaj günleri kampanyasında bu yıl birçok indirim ve fırsat sizleri bekliyor olacak. Flo garaj günleri 12-22 Eylül 2013 tarihleri arasında geçerli olacaktır. Onlarca marka ayakkabı 9.99 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulacak. Garaj Günleri boyunca her gün bir model de 5 TL’den satılacak.

Güncel moda ve geniş bir ürün yelpazesini, ulaşılabilir fiyatlar ile sunan Türkiye’nin en büyük ayakkabı mağazalar zinciri FLO, Bağcılar’daki yönetim merkezinde düzenleyeceği Garaj Günleri ile binlerce ürünü indirimli hatta maliyet fiyatıyla müşterileriyle buluşturmaya hazırlanıyor. Bu yıl ilk kez düzenlenecek ve geleneksel hale getirilmesi hedeflenen Garaj Günleri, 12-22 Eylül 2013 tarihleri arasında gerçekleştirecek.

Garaj Günleri’nde dünyaca ünlü Lumberjack, Dockers gibi markaların yanı sıra ayak sağlığı, konfor ve rahatlığın sembolü olan Polaris; genç, dinamik ve enerjik kitlenin tercihi Kinetix; çocukların en sevdiği kahramalardan SPIDER-MAN, Winx, Ben10 gibi lisanslı ürünler ile Nike, Adidas, Converse, Puma gibi onlarca marka da çok cazip fiyatlarla tüketicilerle buluşacak.

Fiyatlar 9.99 TL’den başlayacak, günün ürünü 5 TL’ye satılacak
Garaj Günleri boyunca aralarında dünyaca ünlü markalarında olduğu onlarca marka çok uygun fiyatlarla satışa sunulacak. 9.90 TL’den başlayan fiyatların olacağı Garaj Günleri’den 19.99, 39.99 ve 49.99 TL’ye ayakkabı bulmak mümkün. Garaj Günleri boyunca ayrıca her gün bir ürün grubundan seçilen bir model sadece 5 TL’den satışa sunulacak.

Yenibosna’dan servis kaldırılacak
Kadın, erkek, çocuk, aktif spor, tekstil ve çanta ürün gruplarında binlerce ürünün satışa sunulacağı FLO Garaj Günleri’ne ulaşım için Yenibosna Koçtaş’ın önünden saat başı servis hizmeti verilecek.

Her 50 TL’lik alışverişe 25 TL hediye çeki
FLO Garaj Günleri boyunca ayrıca her 50 TL’lik alışverişe 25 TL hediye çeki verilecek. Hediye çeki FLO’nun Türkiye genelindeki 154 mağazasında yeni sezon ürünlerde kullanılabilecek.

Türkiye’nin en büyük ayakkabı mağazalar zinciri FLO, yüksek kaliteyi uygun fiyata almak isteyen tüm tüketicileri Bağcılar’daki fabrikasında düzenleyeceği Garaj Günleri’ne bekliyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ