Flo ve Polariste 2015 anneler günü Asgold inci küpe ve kolye seti hediye

 • 24 Nisan 2015
Flo ve Polariste 2015 anneler günü Asgold inci küpe ve kolye seti hediye

Flo ve Polaris mağazalarında 2015 anneler gününe özel kampanyada 100 TL ve üzeri harcama yapan herkese Asgold’dan inci küpe ve kolye seti hediye fırsatı 22 Nisan – 10 Mayıs tarihleri arasında sizleri bekliyor.

Kampanya Ayrıntıları

 • Kampanya, 22 Nisan- 10 Mayıs 2015 tarihleri arasında, yeni sezon, indirimsiz ürünlerde, outlet olmayan tüm Flo, Polaris mağazalarında ve  flo.com.tr de geçerlidir.
 • Kampanya; Kadın, erkek, çocuk, tekstil kategorilerindeki tüm ürünlerde; spor ve  çocuk spor kategorisinde sadece Kinetix ve Lumberjack Sport markalarında; Çanta kategorisinde; Miss F , Hypnose, David Jones,  Polaris markalı kadın çantalarında ve spor çantalarda geçerlidir. Ayak bakım ürünleri, jel iç taban, cüzdan, kemer, saat, şemsiye, valiz, çorap ürünleri kampanyaya dahil değildir.
 • Tek ödeme belgesinde yer alan, toplam  100 TL ve üzeri alışverişlere 1 adet As Gold markalı “inci küpe – kolye seti (tavsiye edilen PSF 59.99  TL)” hediye edilecektir.
 • Kampanyalı satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda hediye ürünlerin de, kullanılmamış olarak  iadesi gereklidir.
 • Kampanya detaylarına ayrıca 4443356 destek hattından ulaşılabilir.
 • Kampanya; stoklarla sınırlıdır,  özel fiyatlı toplu satışlarda ve Flo Kart ile yapılan alışverişlerde geçerli değildir, diğer kampanyalarla ve hediye çekleriyle birleştirilemez.
 • Ziylan Mağazacılık ve Pazarlama A.Ş.’nin kampanya süre ve kurgusunda değişiklik yapma hakkı saklıdır.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
 1. Anonim dedi ki:

  bu tıp kampanyalarda, kampanyalara katılan dukkanların lıstesını nıcın yayınlamıyorsunuz,vatandas her flo ve polarıs magazasına gırıp kampanyaya katılıyormusunuz,dıye sorucakmı!!!!!!!vatandas anketormu?sorumsuz,bastan savma abuk bır kampanya.

 2. admin dedi ki:

  Kampanya detaylarını okursanız gayet açık biçimde belirtilmiş. “Kampanya, 22 Nisan- 10 Mayıs 2015 tarihleri arasında, yeni sezon, indirimsiz ürünlerde, outlet olmayan tüm Flo, Polaris mağazalarında ve flo.com.tr de geçerlidir.”

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.