Flo’da avea ve telekom abonelerine özel 50 TL alışverişe 25 TL indirim çeki

  • 09 Eylül 2013
Flo’da avea ve telekom abonelerine özel 50 TL alışverişe 25 TL indirim çeki

Avea ve Türk telekom aboneleri Flo mağazalarında ve internet sitesinde Eylül ayı sonuna kadar devam edecek kampanyada 50 TL alışveriş yaparak 25 TL indirim çeki kazanıyor.
Avea ve Türk Telekom müşterileri, FLO mağazalarından yaptıkları her 50 TL’lik indirimsiz ayakkabı, tekstil spor giyim, çanta ve valiz alışverişlerinde, 25 TL indirim çeki kazanıyor. Hediye çeki, indirimsiz ayakkabı, spor giyim (tekstil), çanta ve valizlerde yapılan sonraki 100 TL ve üzeri alışverişlerde kullanılabiliyor.

9 – 30 Eylül 2013 tarihleri arasında geçerli olacak kampanya için Avea müşterileri, FLO yazıp 5060’a, Türk Telekom ev telefonu müşterileri ise FLO boşluk başında sıfır olmadan alan kodu ile birlikte ev telefon numaralarını yazıp 6616’ya kısa mesaj göndererek kampanyaya katılabilecekler.

Türkiye genelinde bulunan tüm FLO mağazalarında ve flo.com.tr’de; seçili erkek, kadın, çocuk ve spor ürünlerinde geçerli olacak kampanyadan tüm Avea ve Türk Telekom müşterileri yararlanabilecek.

Kampanya Koşulları:
•    25 TL indirim çekini kullanmak için indirimsiz ayakkabı, tekstil spor giyim tekstil, çanta ve valizlerden 100TL ve üzeri alışveriş yapılması gerekmektedir. Hediye çeki Adidas ürünlerde kullanılamaz.
•    Kampanya başka kampanyalarla, hediye çekleri ile ya da FLO kartla yapılan alışverişler ile birleştirilemez.
•    Kampanya süre ve kurgusundaki değişiklik hakkı Ziylan Mağazacılık ve Pazarlama A.Ş., AVEA İletişim Hizmetleri A.Ş. ve Türk Telekomünikasyon A.Ş.’de saklıdır.
•    Kampanya outlet mağazalarda ve  outlet reyon ürünlerinde geçerli değildir. Özel fiyatlı toplu satışlarda kampanya geçerli değildir. Kampanya indirimli ürünlerde geçerli değildir.
•    Her alışverişte yeni şifre alınması gerekmektedir. Türk Telekom müşterileri kampanyadan yalnızca 1 defa yararlanabilirler.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ